Įsibėgėjęs „Žalgiris“ sustoti neketina: Valensijoje iškovota dar viena pergalė

[[ge:lrytas:lrytas:3967767]]

Žalgiriečiai Eurolygoje iškovojo dar vieną pergalę<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Dec 21, 2017, 9:26 PM, atnaujinta Dec 22, 2017, 1:31 AM

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje kaip reikiant įsivažiavo ir sustoti neketina. Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama komanda išvykoje 71:63 (19:16, 15:20, 20:10, 17:17)  įveikė Valensijos „Basket“ ekipą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Tai buvo antroji žalgiriečių sėkmė Eurolygoje per vieną savaitę, kadangi prieš porą dienų namuose 88:84 buvo įveiktas Bambergo „Brose“ klubas.

Dabar Kauno komandos sąskaitoje devynios pergalės ir penki pralaimėjimai. Laimėjimų ir nesėkmių skaičiumi susilyginta su praėjusių metų čempione Stambulo „Fenerbahce“.

Valensijos komanda ir toliau lieka Eurolygos autsaidere. Ji pralaimėjo net dešimtąjį kartą iš eilės ir savo sąskaitoje teturi tris pergales.

„Basket“: Erickas Greenas 14, Bojanas Dubljevičius 11 10 atk. kam.), Aaronas Doornekampas 9, Rafa Martinezas 7.

„Žalgiris“: Vasilije Micičius 16, Paulius Jankūnas (11 atk. kam.), Artūras Milaknis ir Aaronas White'as po 11, Brandonas Daviesas 10, Edgaras Ulanovas 7.

Statistika: Kauno „Žalgiris“ – Valensijos „Basket“

Dvitaškiai: 23/44 (52,3 proc.) – 13/27 (48,1 proc.)

Tritaškiai:  7/19 (36,8 proc.) – 6/27 (22,2 proc.)

Baudų metimai: 4/5 (80 proc.) – 19/24 (79,2 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 35 – 32

Rezultatyvūs perdavimai: 16 – 13

„Žalgiris“ rungtynių pradžioje iš karto šovė į priekį ir neženkliai, tačiau laikė persvarą savo rankose bei pirmavo 19:16.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai šiek tiek atsigavo, tačiau daug darbų nuveikti nepavyko. Šiek tiek sėkmingiau sužaidę antrąjį ketvirtį jie prieš ilgąją pertrauką pirmavo 36:34.

Žalgiriečių pranašumas ėmė ryškėti po ilgosios pertraukos, kai labai sėkmingai sužaidę trečiąjį kėlinį jie pirmavo 54:46. Ketvirtajame kėlinyje Valensijos klubas dar bandė kabintis, tačiau jau buvo per vėlu. Lemiamu metu Artūras Milaknis ir Vasilje Micičius šaltakraujiškai smeigė tritaškius ir nebepaliko abejonių dėl mačo nugalėtojo.

Gyvai: Lietuvos banko vadovas apžvelgia ekonominę situaciją