NBA: per siaubingą latvio sugrįžimą Niujorkas atrado naują meilę

LeBronas Jamesas jau 12-ąjį kartą iš eilės baudė varžovus Klivlande, o štai Niujorkas surado naują meilę – po traumos sugrįžęs latvis Kristapas Porzingis buvo nustumtas į šalį, kai anksčiau jam skirtus šūksnius „MVP!“ gerbėjai skyrė Michaelui Beasley.

K.Porzingio sugrįžimas po traumos buvo labai prastas.<br> USAToday/Scanpix nuotr.
 „Knicks” sirgaliai šlovino M.Beasley.<br> AP nuotr.
 L.Jamesas komandą vedė į dar vieną pergalę.<br> AP nuotr.
 „Cavaliers” ir „Bulls“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (23)

Dec 22, 2017, 7:28 AM, atnaujinta Dec 22, 2017, 9:48 AM

New York Knicks“ krepšininkai visiškai netikėtai 102:93 (25:15, 19:25, 24:28, 34:25) nugalėjo geriausią Rytų konferencijos komandą „Boston Celtics“. „Celtics“ krepšininkams tai buvo antroji nesėkmė iš eilės

Į pergalę „Knicks“ komandą vedė M.Beasley. 28 metų puolėjas pelnė daugiausia taškų šį sezoną – į varžovų krepšį sumetė 32 taškus. Pirmojoje pusėje atrodė, kad jis netaps didele problema – 28 taškus M.Beasley surinko jau per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius.

Gerokai rimtesnio žaidimo gerbėjai tikėjosi iš sugrįžusio K.Porzingio. Jam sugrįžus po kelio traumos M.Beasley vėl buvo pasodintas ant atsarginių suolelio, tačiau ketvirtajame kėlinyje, kuomet vyko svarbiausi momentai, būtent latvis turėjo viską stebėti iš šalies.

K.Porzingis žaidė 23 minutes, bet sukrapštė vos 1 tašką. Jis nepataikė 11 metimų iš žaidimo (dvitaškiai: 0/8, tritaškiai: 0/3). Vienintelis taiklus metimas – pataikyta bauda (baudų metimai: 1/ 2).

„Celtics“ komandoje Kyrie Irvingas pelnė 32 taškus.

O štai L.Jamesas su vyrukais Klivlande turėjo išgyventi dramą, bet 115:112 (29:27, 29:29, 24:23, 33:33) įveikė „Chicago Bulls“ komandą.

„Cavaliers“ rungtynėse neturėjo trenerio Tyronno Lue, kuris dvikovą praleido dėl neatskleistos ligos. Jo vietą užėmė asistentas Larry Drew.

T.Lue dar dalyvavo prieš rungtynes rengiamoje konferencijoje ir buvo su komanda persirengimo kambaryje, kai „Cavaliers“ netrukus pranešė, kad jis serga.

L.Jamesas šiose rungtynėse pelnė 34 taškus, o Kevinas Love – 27. Tai buvo jau dvyliktoji „Cavaliers“ pergalė namuose.

L.Jamesas ketvirtajame kėlinyje pelnė 11 taškų ir pataikė itin svarbius baudų metimus likus žaisti 11,1 sekundės.

Denzelis Valentine paskutinę akimirką dar bandė tritaškiu išlyginti rezultatą, bet jam nepavyko pataikyti, įveikiant agresyvią Jae Crowderio gynybą.

„Bulls“ komandoje naujokas suomis Lauri Markkanenas pelnė 25 taškus.

Per paskutinius 21 mačą „Cavaliers“ laimėjo 19 kartų. „Bulls“ komandai šis pralaimėjimas nutraukė septynių iš eilės pergalių seriją.