NBA: „Celtics“ ištirpdė 26 taškų kalną, Tony Parkeris priminė legendas

„Boston Celtics“ krepšininkai į priekį išsiveržė vos vienintelį kartą, o tai nutiko rungtynių pabaigoje. Toks posūkis vedė tiesiai į pergalę – „Celtics“ 99:98 (12:32, 26:30, 31:16, 30:20) savo aikštėje palaužė „Houston Rockets“ komandą.

„Rockets” ir „Celtics“ rungtynės.<br> AP nuotr.
 „Knicks” ir „Spurs“ dvikova.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (25)

Dec 29, 2017, 8:00 AM, atnaujinta Dec 29, 2017, 8:01 AM

Bostono klubą į priekį likus žaisti 3,7 sekundės išvedė Alas Horfordas. „Celtics“ krepšininkai šiose rungtynėse panaikino 26 taškų deficitą.

„Rockets“ komanda dar turėjo viską savo rankose, tačiau paskutinė atkarpa itin prastai susiklostė lyderiui Jamesui Hardenui.

Pastarasis paskutinėmis sekundėmis dukart puolime prasižengė prieš puikiai sužaidusį Marcusą Smartą.

J.Hardenas pelnė 34 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Hjustono komandoje 24 taškus pelnė Ericas Gordonas. „Rockets“ krepšininkai antrojoje pusėje iš žaidimo atakavo tik 25 procentų taiklumu ir pralaimėjo ketvirtąsias rungtynes iš eilės.

„Rockets“ šias rungtynes pradėjo spurtu 12:0, o per didžiąją pertrauką pirmavo 62:38.

Bostono komandoje Kyrie Irvingas pelnė 26 taškus, o Jaysonas Tatumas – 19.

Traumos, traumos, traumos

Labai vėlai apie sprendimą išbraukti iš sąrašo Kawhi Leonardą paskelbusi „San Antonio Spurs” komanda 119:107 (32:24, 22:29, 32:26, 33:28) nugalėjo „New York Knicks“ klubą. Po traumos sugrįžęs ir vis dar daug minučių negaunantis K.Leonardas jau ketvirtąjį kartą po sugrįžimo praleido rungtynes.

„Spurs“ nurodė, kad taip stengiasi tinkamai sureguliuoti krepšininko sugrįžimą.

Šiose rungtynėse visi „Spurs“ starto penketo krepšininkai pelnė dviženklę taškų sumą. LaMarcusas Aldridge'as pelnė 25 taškus. Pau Gasolis pridėjo 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ komanda namuose laimėjo 17 rungtynių iš 19.

Per dvikovą traumą patyrė Rudy Gay'us, kuris susižeidė trečiojo kėlinio antrojoje pusėje. Krepšininkui suskaudo dešinės kojos kulną.

Traumos „Spurs“ komandą užklupo praėjus vos porai dienų po to, kai klubas pirmą kartą šį sezoną žaidė pilna sudėtimi.

14 taškų pelnė Tony Parkeris. Tai buvo 930 rungtynės karjeroje, kur jis pasiekia dviženklę taškų sumą. Tarp gynėjų pagal šią statistiką NBA jis yra trečias. Gary Paytonas bent 10 taškų yra pelnęs 1035 kartus, o Johnas Stocktonas – 1061.

„Knicks” komandą į priekį vedė vėl nuo suolo kilęs Michaelas Beasley, kuris surinko 23 taškus. Courtney Lee ir Kristapas Porzingis pelnė po 18 taškų. Latvis ketvirtajame kėlinyje rungtynes baigė anksčiau dėl pasiekto pražangų limito.