Ballų veiksmus seka ir NBA žaidžiantis brolis: „Mano tėčiui patiko toks dėmesys“

2018 m. sausio 5 d. 14:44
Lrytas.lt
Visa Ballų šeimyna šiuo metu yra Lietuvoje ir tik vienintelis iš šeimos asmuo, kuris pasiliko Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) yra vienas brolių – Lonzo.
Daugiau nuotraukų (1)
Jam naujų iššūkių nereikia, kadangi rungtyniauja NBA pirmenybese ir atstovauja „Los Angeles Lakers“ komandai.
Krepšininkas net ir tokiu momentu, kai jo šeima yra labai toli, palaiko ryšį su savo artimaisiais. Bendraujant su JAV žiniasklaida jam neteko išvengti klausimų apie brolius, bet Lonzo teigė, kad liko patenkintas tuo, kaip šie buvo pasitikti Lietuvoje. 
„Džiaugiuosi dėl jų. Nieko nepažįstu Lietuvoje, bet esu laimingas, jog juos ten žino. Mano tėčiui patiko toks dėmesys, jis tai dievina, linkiu jiems viso ko geriausio. Broliai sakė, kad Lietuvoje šalta, bet džiugu, kad jie yra kartu“, – kalbėjo krepšininkas.
LaMelo ir LiAngelo Ballų debiutas „Vytauto“ komandos gretose turėtų įvykti jau visai netrukus.
NBA^InstantLonzo Ballas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.