LaVaras Ballas džiaugėsi sūnų įmestais 80 taškų, o cirko rezultatas – 147:142

Ir trečiasis Ballų giminės vyras pasirodė Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipoje. Antradienį prie stratego Virginijaus Šeškaus stojęs jo asistentu paskirtas brolių Ballų tėvas LaVaras su džiaugsmu stebėjo, kaip prieniškiai tvarkosi su LKL klubu. „Vytautas“ ketvirtose „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynėse susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ 147:142 (34:37, 33:33, 40:37, 40:35). Tai buvo ketvirtoji prieniškių parodomojo turnyro pergalė.

Lavaras Ballas tapo Prienų klubo trenerio asistentu<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 23, 2018, 11:07 PM, atnaujinta Jan 23, 2018, 11:17 PM

Beveik visą mačą žaidę broliai Ballai ne tik nesigynė, bet siekė kuo daugiau mesti bei pelnyti taškų.

Ir tai jiems pavyko – labiau į treniruotę panašėjusiame mače garsūs broliai savo ekipai pelnė 80 taškų. Jie iš viso metė 57 kartus ir pataikė iš jų 28 metimus. Labiau taiklesnis antradienį buvo LaMelo, kuris pataikė lygiai pusę savo metimų.

LaMelo Ballas įsūdė 43 taškus (17/34 metimai, 10 rez. perd.) ir atsikovojo 7 kamuolius, o LiAngelo pasižymėjo 37 taškais (11/23 metimai) ir 10 atkovotų kamuolių.

Reikia pasakyti, kad net 23 taškus LaMelo įmetė trečiame ketvirtyje, pataikęs penkis tritaškius.

Nuo pat pirmųjų mačo akimirkų aikštelėje įsivyravo labai dinamiškas, kontratakomis paremtas žaidimas. Jame geriau sekėsi alytiškiams, kurie ketvirčio pabaigoje įgijo 5 taškų persvarą (29:24). Per dešimt žaidimo minučių abi komandos buvo surinkusios net 71 tašką, o „Dzūkija“ pirmavo 37:34.

Ir toliau „Harlem Globetrotters“ parodomųjų rungtynių stiliumi vykusiame mače abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nė vienai solidžiau atitrūkti nepavyko: po dviejų kėlinių svečiai iš Alytaus pirmavo 70:67.

Trečiajame kėlinyje „Dzūkijai“ pavyko atsiplėšti ir įgyti 9 taškų persvarą (90:81), tačiau kėlinio pabaigoje įsisiautėjo LaMelo Ballas, o prieniškiai pasivijo ir išlygino rezultatą (107:107).

Ketvirtajame kėlinyje ėmė ryškėti „Vytauto“ persvara. Du Martyno Linkevičiaus tritaškiai leido šeimininkams įgyti 12 taškų persvarą (137:125).

Nors dzūkai ir sumažino atsilikimą iki vieno tolimo metimo, tačiau pergalės išplėšti neleido taškus pelnę LiAngelo Ballas ir Paulius Ivanauskas. „Vytautas“ triumfavo krepšinio cirke – 147:142.

„Vytautas“: LaMelo Ballas 43, LiAngelo Ballas 37, Edvinas Šeškus 23, Martynas Linkevičius 16, Kervinas Bristolis 13.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 35, Gediminas Žalalis ir Nikolaous Stylianou po 23, Charlesas Callisonas 16.