EUROLYGA

Šarūnas Jasikevičius kirto teisėjams: „Švilpė į vienus vartus“

Šarūnas Jasikevičius puikiai žino, kad Eurolyga už viešą teisėjų kritiką baudžia, tačiau Kauno „Žalgirio“ strategui tai tikrai buvo nė motais. Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai ketvirtadienį per fantastišką dramą privertė „Žalgirį“ nuryti itin karčią piliulę.

Š.Jasikevičius liko nepatenkintas arbitrų darbu.<br> M.Patašiaus nuotr.
Š.Jasikevičius liko nepatenkintas arbitrų darbu.<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Žalgiriečiai suklupo Atėnuose.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jan 26, 2018, 12:32 AM, atnaujinta Jan 26, 2018, 10:56 AM

Jau per pratęsimo paskutinę sekundę Nickas Calathesas pataikė metimą, po kurio „Žalgiris“ krito 93:94.

Šaras atvirai pirštu dūrė į teisėjus.

„Buvo švilpimas į vienus vartus. Ypatingai, kai mes atitrūkome“, – krepsinis.net sakė Š.Jasikevičius.

Kauno „Žalgiriui“ pirmoji rungtynių pusė klostėsi ypatingai blogai. Per ją „Panathinaikos“ sugebėjo susikrauti net 20 taškų pranašumą, tačiau po dviejų kėlinių Šaras sugebėjo įkalbėti savo žaidėjus eiti ir kovoti.

Antanas Kavaliauskas pelnė 21 tašką, taip pagerindamas savo asmeninį rekordą, tačiau skaičiai nublanko prieš jau 9-ąjį Kauno komandos pralaimėjimą Eurolygoje.

Š.Jasikevičius įsitikinęs, kad jeigu teisėjai rungtynių pabaigoje būtų gerai dirbę savo darbą, „Žalgiris“ būtų sėkmingai užbaigęs rungtynes, kuriose nežaidė sveikstantis ir Kaune paliktas Paulius Jankūnas.

„Buvo trys pražangos vienoje atakoje prieš Keviną Pangosą. Jos nulėmė rungtynes“, – krepsinis.net konstatavo Š.Jasikevičius.

„Kai buvo išloštos rungtynės, viską nusprendė teisėjai“, – pridūrė treneris.