Dar viena „Vytauto“ nesėkmė – skuboti LaMelo Ballo metimai palaidojo viltis

Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas savų sirgalių akivaizdoje vos nesukūrė staigmenos ir tik paskutinėmis minutėmis 78:86 (26:21, 17:20, 16:19, 19:26) nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Prienų ekipa patyrė nesėkmę.<br> G.Bitvinsko nuotr.

Jan 27, 2018, 9:27 PM, atnaujinta Jan 27, 2018, 9:54 PM

Šiose rungtynėse šansą pasireikšti gavo ir broliai Ballai – LaMelo surinko 4 naudingumo balus, o LiAngelo – 3.

Ballų šeimos jaunėlis LaMelo ant parketo praleido 13 minučių ir pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 2/4 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo du kamuolius.

LiAngelo per taip pat 13 minučių surinko 11 taškų (1/5 dvit., 3/6 trit., 0/1 baud. met.) ir sugriebė 2 kamuolius.

Kiek netikėtai užtikrintai rungtynes pradėję prieniškiai neleido „Juventus“ įsibėgėti puolime ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:41.

Trečiajame ketvirtyje „Juventus“ rezultatą persvėrė ir vienu metu turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau „Vytauto“ krepšininkai varžovams pernelyg atitolti neleido.

Likus žaisti kelias minutes, rezultatas buvo 71:71, o vėliau šiek tiek pabėgusį „Juventus“ prieniškiai buvo beveik pasiviję iki keturių taškų skirtumo.

Visgi po netaiklių ir skubotų LaMelo metimų aukštesnę pavarą įjungę uteniškiai nuo Prienų klubo atsiplėšė ir pergalės nebepaleido.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo legionierius Kennethas Gainesas, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius.

Po aštuntojo paeiliui pralaimėjimo LKL „Vytautas“ ir toliau lieka turnyro lentelės dugne, o „Juventus“ su devyniomis pergalėmis užtikrintai užima penktąją.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas 14, Tomas Dimša 13, Martynas Linkevičius 12, L.Ballas 11 taškų.

„Juventus“: K.Gainesas 23, LaRonas Dendy 14, Arvydas Šikšnius ir Dovis Bičkauskis po 13 taškų.