Pergalingose Jonavos klubo rungtynėse puikiai žaidė Dovydas Redikas

Penktadienį sužaistose „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Klaipėdoje pergalę iškovojo „Jonavos“ (17-14) ekipa 81:77 (18:21, 17:21, 22:12, 24:23) įveikusi šeimininkus „Neptūno-Akvaservio“ (20-11) krepšininkus.

Dovydas Reikas sužaidė puikias rungtynes.<br> Jonavos klubo nuotr.

2018-02-02 21:24

Pergalingose „Jonavos“ rungtynėse Klaipėdoje – įspūdingi D. Rediko ir L. Grabausko pasirodymai

Tai buvo pirmoji šio sezono „Jonavos“ pergalė prieš klaipėdiečius po patirtų dviejų pralaimėjimų pirmuose dvejose NKL reguliariojo sezono ratuose. Rungtynėse uostamiestyje du „Jonavos“ krepšininkai – Dovydas Redikas ir Lukas Grabauskas – buvo netoli įspūdingo pasiekimo – trigubo dublio.

Pirmąją rungtynių Klaipėdoje dalį kontroliavo šeimininkai, kurie po geriau sužaisto pirmojo ir antrojo kėlinių turėjo 7 taškų pranašumą (42:35).

Beveik pusę trečiojo kėlinio klaipėdiečiai turėjo 9 taškų pranašumą (47:38). Martyno Pacevičiaus dvitaškio su pražanga užvesta „Jonava“ vos per keturias minutes išlygino rezultatą (52:52). Negana to, ketvirtį taikliu tritaškiu užbaigęs Dovydas Redikas leido prieš lemiamą kėlinį „Jonavai“ pirmauti (57:54).

Per kiek daugiau nei penkias ketvirtojo kėlinio minutes tris tritaškius pataikiusi ir gerai gynyboje dirbusi „Jonava“ pirmavo 4 taškais (66:62). Brytono Hobbso ir Martyno Pacevičiaus metimai kėlinio atomazgoje stiprino jonaviečių pozicijas (71:64).

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Jonava“ jau turėjo 9 taškų pranašumą (75:66). Klaipėdiečius bandė patraukti Džiugas Slavinskas (75:70). Paskutinę rungtynių minutę „Neptūnas-Akvaservis“ bandė gelbėtis tolimais metimais bei buvo priartėję iki pavojingo atstumo (79:77). Visgi tiksliai likusią 7 sekundžių rungtynių atkarpą tiksliai sužaidę jonaviečiai iškovojo pergalę (81:77).

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 18 taškų, Dovydas Redikas 17 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 7 per. kam.), Antanas Montrimavičius 14 (10 atk. kam.), Martynas Pacevičius 13 (4 blokai), Lukas Grabauskas 9 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Tomas Miškinis 5, Karolis Šarukas 3, Šarūnas Dambrauskas 2, Heng Yu taškų nepelnė.

„Neptūnas-Akvaservis“: Valdas Vasylius 19 taškų (13 atk. kam.), Jonas Dumašius 14, Artūnas Mikalauskas (14 atk. kam.) ir Deividas Anužis po 11, Džiugas Slavinskas 10.