Antausis LaVarui Ballui: jo vedamas „Vytautas“ krito nuo VEF jaunimo

Sekmadienį Prienuose prasidėjusio „Big Baller Brand“ krepšinio turnyro pirmosiose rungtynėse Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda 133:141 (49:25, 22:38, 31:32, 31:46) pralaimėjo Rygos VEF (Latvija) ekipai, kurios didžiąją dalį sudarė dublerių krepšininkai.

Lavaras Ballas<br>G.Bitvinsko nuotr.
Broliai Ballai
L.Ballas.<br>G.Btivinsko nuotr.
LiAngelo Ballas.<br>G.Bitvinsko nuotr.
L.Ballas.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Broliai Ballai<br>G.Bitvinsko nuotr.
L.Ballas tiki, jog jam pavyks sėkmingai užbaigti didįjį gyvenimo planą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Broliai Ballai.<br>G.
Virginijus Šeškus ir LaVaras Ballas<br>G.Bitvinsko nuotr.
LaVaras Ballas<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Feb 25, 2018, 11:07 PM, atnaujinta Feb 25, 2018, 11:25 PM

„Vytauto“ klubas per pirmąjį kėlinį pelnė net 49 taškus ir po pirmųjų 10 min. pirmavo 49:25, tačiau vėliau svečiai pagerino gynybą, o ketvirtajame kėlinyje išsiveržė į priekį bei iškovojo pergalę. Šiame mače trenerio pareigas „Vytauto“ ekipoje ėjo brolių Ballų tėvas LaVaras Ballas.

Likus žaisti apie 6 minutes, sėkminga svečių atkarpa leido jiems išlyginti rezultatą 112:112. Kol LaMelo Ballas ir kiti svaidė pro šalį, VEF didino pranašumą.

Likus žaisti 2 minutes, svečiai pirmavo 130:124. Lemiamomis akimirkomis „Vytautą“ gelbėti mėgino E.Šeškus, pataikęs du labai svarbius tritaškius ir sumažinęs deficitą iki vieno metimo (133:135).

Vis tik VEF protingiau sužaidė mačo pabaigą ir šventė pergalę – 141:133.

„Man nepatinka pralaimėti. Tai turėjo būti iš esmės lengva pergalė. Mes privalėjome laimėti 30–40 taškų, – po mačo pareiškė L.Ballas, vertęs kaltę ant „Vytauto“ žaidėjų. – Jeigu jie galvojo, kad laimės nesistengdami, taip nenutiks. Bet jie kovojo su savimi, baksnojo pirštais vieni į kitus.“

Šeimininkams 35 taškus pelnė Edvinas Šeškus, 32 – LiAngelo Ballas, 31 – LaMelo Ballas.

Rygos komandoje rezultatyviausiai žaidė Nikolajs Zolotovas. Jo sąskaitoje – 29 taškai.

Pirmadienį „Vytautas“ žais su Ščecino „King“ (Lenkija) ekipa, o antradienį – su Domžalės „Helios“ (Slovėnija) komanda.