„Vytautas“ dar kartą pralaimėjo, o LaMelo aikštę paliko šlubčiodamas

Skaudų pralaimėjimą antrojo „Big Baller Brand“ draugiško turnyro antrosiose rungtynėse patyrė Prienų–Birštono „Vytautas“, kuris savo žiūrovų akivaizdoje 96:128 (24:34, 24:27, 30:32, 18:35) nusileido Sčecino „King Wilki Morskie“ klubui iš Lenkijos.

Lavaro Ballo treniruojama „Vytauto“ ekipa ir vėl pralaimėjo<br>G.Bitvinsko nuotr.

Krepsinis.net

Feb 27, 2018, 9:59 AM, atnaujinta Feb 27, 2018, 10:01 AM

Rungtynės daug sėkmingiau prasidėjo šeimininkai, kurie į Prienus atsivežė pagrindinę savo komandą ir stipriausią sudėtį. Po vakarykštės nesėkmės gynyboje pasitempę broliai Ballai sparčiai rinko pražangas, o svečiai atitrūko 28:18. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas buvo sumažėjęs, tačiau galiausiai grįžo prie 10 taškų – 24:34.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje žymiai nesikeitė – LaVaras Ballas ir toliau laikė savo sūnus aikštėje, tačiau varžovų pavyti tai nepadėjo. „Vytauto“ lyderio vaidmens ėmėsi Egidijus Dimša, kuris dar iki ilgosios pertraukos spėjo surinkti 13 taškų. Vis dėlto „King Wilki Morskie“ išsilaikė priekyje ir savo persvarą net šiek tiek padidino – 61:48.

Trečiajame ketvirtyje svečiams pavyko atitrūkti ir 15 taškų skirtumu, tačiau „Vytautui“ daugiau neatsilikti padėjo šiek tiek atsirišusios rankos puolime – 74:89. Skirtumas tarp komandų nepasikeitė ir iki trečiojo ketvirčio pabaigos – 78:93.

„King Wilki Morskie“ šimtąjį tašką pelnė dar ketvirtojo kėlinio viduryje, o skirtumą dar padidino ataką „žemė–oras“ galingai užbaigęs Tauras Jogėla (103:88). Vėliau skirtumas tik augo, o savo šanso iš LaVaro Ballo sulaukė ir jaunasis Bartas Aleksandravičius.

Tuo tarpu prastas rungtynes žaidęs LaMelo Ballas rungtynes paliko dar joms nesibaigus ir nežymiai šlubuodamas patraukė į rūbinę.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 26, Edvinas Šeškus 18, Egidijus Dimša 13, LaMelo Ballas 8.

„King Wilki Morskie“: Tauras Jogėla 22, Carlosas Medlockas 20, Martynas Paliukėnas 18.