„Žalgirio“ dublerius pirmyn vedęs Gytis Masiulis tapo naudingiausiu turo žaidėju

Gytis Masiulis siautė ketvirtose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio rungtynėse, išplėšė Kauno „Žalgirio“ dubleriams lemiamas rungtynes, o pats puolėjas tapo naudingiausiu turo žaidėju.

G.Masiulis.<br> G.Bitvinsko nuotr.

Apr 1, 2018, 5:27 PM

G.Masiulis šeštadienio vakarą per 35 minutes pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Kauniečio vedama Kauno komanda namie triumfavo 89:77, o serijoje iki trijų pergalių rezultatas dabar yra 2-2. Lemiamas mačas antradienį vyks Šilutėje.

Antras pagal naudingumą šiame ture buvo G. Masiulio komandos draugas Ignas Sargiūnas, kuris per 26 minutes pelnė 22 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 16/18 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 31 naudingumo balą.

Tame pačiame susitikime, tik kitoje barikadų pusėje rungtyniavęs „Šilutės“ komandos puolėjas Deividas Pogužinskas taip pat pateko tarp turo naudingiausiųjų. Jis per 32 minutes pelnė 14 taškų (1/4 dit., 3/5 trit., 3/4 baud. met.), po keturis kartus atkovojo ir perėmė kamuolį ir surinko 18 naudingumo balų.

Kiti du penketuko herojai – Mažeikių „Erelių“ ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ rungtynių dalyviai. Nuo suolo kilęs uostamiesčio komandos gynėjas Deividas Anužis per 25 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, tiek pat kartų atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Aurimas Urbonas kitoje barikadų pusėje per 31 minutę pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Vis tik į kitą etapą žengė klaipėdiečiai, laimėję 75:59.