Europos taurė: pirmajame finalo mače – drama ir Stambulo ekipos pergalė

Europos taurėje prasidėjo finalo serija. Jau pirmosiose rungtynėse žiūrovai išvydo atkaklią kovą, kuri davė ženklą – čempiono iš anksto nuspėti neįmanoma.

Stambulo komanda svečiuose įveikė Krasnodaro ekipą.<br> Eurocupbasketball.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Apr 10, 2018, 10:28 PM, atnaujinta Apr 11, 2018, 7:31 AM

Kransodaro „Lokomotiv“ komanda pirmosiose finalo serijos iki dviejų pergalių rungtynėse namuose po pratęsimo 78:81 (15:14, 16:21, 18:17, 23:20, 9:6) nusileido Stambulo „Darussafaka“ komandai.

Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Stambule.

Ketvirtajame kėlinyje atrodė, kad aikštės šeimininkai iškovos pergalę, tačiau lemiamu metu Stambulo ekipa kilo į šturmą, aptirpdė skirtumą, o po kvailos aikštės šeimininkų klaidos, Scottie Wilbekinas tolimu šūviu išplėšė pratęsimą (72:72).

Pratęsime iniciatyvą pagriebė „Darussafaka“. Ji greitai padidino persvarą iki 5 taškų (78:73). Likus 8 sekundėms, „Lokomotiv-Kuban“ po tritaškio metimo priartėjo vos per tašką (78:79).

Tačiau „Darussafaka“ nepalūžo. S.Wilbekinas taikliai metė baudas, o aikštės šeimininkų lemiamas metimas skriejo pro šalį ir jiems teko pripažinti svečių pergalę.

„Darussafaka“ komandoje rezultatyviausiai žaidė S.Wilbekinas, kurio sąskaitoje buvo 24 taškai (5/13 trit., 5 rez. perd.). 19 taškų pridėjo W.Cummingsas (8 atk. kam.), 9 – Stantonas Kiddas.

„Lokomotiv-Kuban“ gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs D.Kulaginas (7 rez. perd., 6 atk. kam.), 14 taškų įmetė Mardy Collinsas (7 atk. kam.), 13 – Ch.Babbas, 10 – Joe Raglandas (5 atk. kam.).