Svarbią „Vytauto“ pergalę Utenoje apkartino LiAngelo Ballo trauma

Paskutinėje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyrinės lentelės vietoje esantis Prienų-Birštono „Vytautas“ ketvirtadienį svečiuose 80:67 (13:13; 18:17; 22:16; 27:21) įkando Utenos „Juventus“ ekipai.

G.Bitvinsko nuotr.

Apr 19, 2018, 8:49 PM, atnaujinta Apr 19, 2018, 9:17 PM

Pergalė prieniškiams buvo būtina išsaugoti šansus pakilti LKL turnyrinėje lentelėje, tačiau džiaugsmą apkartino LiAngelo Ballo patirta trauma jau antrąją rungtynių minutę.  Krepšininkas aikštelę paliko šlubuodamas ir likusią rungtynių dalį stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Pirmuosius mačo taškus abi komandos pelnė nuo baudų metimo linijos. Sužaidus  daugiau nei keturias minutes rezultatas buvo 1:1.

Nepaisant nerezultatyvios rungtynių pradžios po pirmųjų dviejų kėlinių „Vytautas“ pirmavo 31:30.

O likus trims minutėms iki mačo pabaigos „Vytauto“ komanda jau atitrūko dešimčia taškų 68:58.

Per pusę minutės ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ komandai teisėjai atseikėjo dvi technines pražangas. Viena buvo skirta atsarginių žaidėjų suoleliui, kita – Simonui Buterlevičiui. Tai buvo lemiamas momentas, kuomet, atrodo, uteniškiai palūžo ir skirtumas tarp komandų tik didėjo.

Nuskambėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam švilpukui supykęs uteniškių strategas Žydrūnas Urbonas iš pradžių nenorėjo paduoti rankos varžovų treneriui Virginijui Šeškui.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai žaidė M.Kornijenka ir D.Pita, pelnę 12 taškų, D.Bičkauskis 11.

„Vytauto“ komandą į priekį vedė R.Broadus, pelnęs 17 taškų, E.Dimša 16, J.Sinica ir E.Žukauskas pridėjo po 12.