Krepšinio ketvirtadienis. Džiaugėsi ALBA su M.Grigoniu, „Bayern“ ir „Umana“

Berlyno ALBA su Mariumi Grigoniu ir Miuncheno „Bayern“ ketvirtadienį laimėjo lemiamas Vokietijos lygos ketvirtfinalio rungtynes, be traumuoto Gedimino Oreliko žaidžianti Venecijos „Umana“ nuskubėjo į Italijos lygos pusfinalį, o „Tartu Ulikool“ krepšininkams nepavyko perimti aikštės pranašumo Estijos pirmenybių finale.

M.Grigonis džiaugėsi pergale.<br>D.Umbraso nuotr.

May 18, 2018, 12:14 AM

Ketvirtadienio rezultatai

Vokietijos lyga. Ketvirtfinalio penktosios rungtynės (iki 3 pergalių). Berlyno ALBA (M.Grigonis 16) – Oldenburgo EWE 85:68 (serija 3:2), Miuncheno „Bayern“ – Frankfurto „Skyliners“ 90:70 (serija 3:2).

Marius Grigonis buvo rezultatyviausias ALBA žaidėjas per lemiamas ketvirtfinalio rungtynes, o jo komanda jau antrajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir įtikinamai nugalėjo Oldenburgo krepšininkus. Lietuvis per 26,5 min. pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų).

Pusfinalyje ALBA žais su Liudvigsburgo „Riesen“ klubu, kuris pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 3:0 nugalėjo Bairoito „medi“ komandą.

Kitame pusfinalyje kovos reguliariojo sezono nugalėtojas „Bayern“ ir čempiono vardą ginantis Bambergo „Brose“.

Italijos lyga. Ketvirtfinalio trečiosios rungtynės (iki 3 pergalių). Kremonos „Vanoli“ – Venecijos „Umana“ (G.Orelikas traumuotas) 72:99 (serija 0:3), Trento „Dolomiti Energia“ – Avelino „Sidigas“ 88:80 (serija 2:1).

Italijos čempionės vardą ginanti „Umana“ lengvai pateko į pusfinalį, kuriame žais su „Dolomiti Energia“ ir „Sidigas“ mačo nugalėtojais.

Estijos lyga. Finalo antrosios rungtynės (iki 4 pergalių). Talino „Kalev-Cramo“ (tr.D.Kairys) – „Tartu Ulikool“ (V.Čižauskas 15, 0/4 tritaškių, 6 kl., 5 praž., J.Kazakauskas 13, 5 atk.kam.) 103:85 (serija 2:0).

Tartu komanda geriau pradėjo rungtynes, bet Talino krepšininkai antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą, o trečiajame ketvirtyje pradėjo tolti ir užtikrintai pasiekė antrąją pergalę finalo serijoje.