Kvailas „Cavaliers“ žaidėjo poelgis pribloškė krepšininkus: „Ar tu rimtai?“

NBA finalo pirmosios rungtynės, kuriose „Golden State Warriors“ krepšininkai namie po pratęsimo 124:114 nugalėjo „Cleveland Cavaliers“, sukėlė emocijų audrą dėl Klivlando žaidėjo J.R.Smitho poelgio.

J.R.Smitho poelgis privertė griebtis už galvų.<br> Lrytas.lt montažas

Jun 1, 2018, 10:41 AM, atnaujinta Jun 1, 2018, 11:21 AM

Tai galėtų būti pamoka jauniems žaidėjams, ko nereikia daryti aikštėje.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatui esant 107:107 kamuolį po varžovų krepšiu atkovojo J.R. Smithas. Tačiau užuot metimu pamėginęs išplėšti pergalę, „Cavaliers“ krepšininkas kažkodėl išbėgo iš baudos aikštės ir kamuolį pralaikė visas likusias 4,6 sek., nors tokiu momentu atakuoti buvo būtina.

„Cavaliers“ žaidėjai grienėsi už galvos. Teko žaisti pratęsimą, per kurį svečiai atrodė sugniuždyti ir neturėjo šansų nugalėti.

Po nevykusio J.R.Smitho žaidimo epizodo socialiniuose tinkluose pasipylė reakcijos.

„Jis tikrai galėtų pabandyti tapti pačiu geriausiu „Shaqtin' A fool“ epizodu“, – parašė „Philadelphia 76ers“ aukštaūgis Joelis Embiidas.

„Ar tu rimtai?“, – klausė „Milwaukee Bucks“ komandos gynėjas Brandonas Jenningsas.

„Ar jie galvojo, kad laimi vienu tašku?“, – svarstė „Dallas Mavericks“ žaidėjas Dirkas Nowitzki.

„Tu turbūt juokauji!“, – rašė „Los Angeles Clippers“ gynėjas Patrickas Beverley, o jam antrino „New York Knicks“ vidurio puolėjas Enesas Kanteris.

„Galvojau, laimime dviem taškais“, – „Denver Nuggets“ žaidėjas Evanas Fournier spėliojo, kaip teisintis bandys J.R.Smithas.

DeMarcusas Cousinsas, Evanas Turneris, Nicolas Batumas, Spenceris Dinwiddie ir daug kitų NBA žaidėjų tiesiog dalijosi vaizdo įrašu ir rašė šypsenėles.

„Žinojau, kad rezultatas lygus. Galvojau, imsime minutės pertraukėlę. Jeigu būčiau manęs, kad mes pirmaujame, tuomet tiesiog būčiau laikęs kamuolį ir leidęs prieš mane prasižengti“, – po rungtynių dėstė J.R.Smithas.

Tuo tarpu „Warriors“ lyderis Kevinas Durantas nekaltino J.R.Smitho ir tikino, kad tokių klaidų pasitaiko visiems.

„Visi esame padarę kažką tokio. Negaliu daug kalbėti apie tą situaciją, nes pats savo laiku prikrėčiau nemažai kvailysčių aikštėje. Nežinau, kas sukosi J.R. Smitho galvoje paskutinėmis sekundėmis, bet jis puikiai atkovojo kamuolį“, – užstojo Klivlando žaidėją K.Durantas.

NBA finalo serijoje „Cavaliers“ atsilieka 0:1.