LKL finale – rezultatyvumas, kokio nebuvo devynerius metus

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) prasidėjo finalo serija, kurioje pergalingai startavo Kauno „Žalgiris“, 96:83 nugalėjęs Vilniaus „Lietuvos rytą“. Šios rungtynės buvo ypatingos ne vien tuo, kad finale po poros metų pertraukos susitiko amžinieji priešininkai, bet ir tuo, jog tokio rezultatyvumo mačo LKL finale seniai nebuvo.

LKL finalas:<br>M.Balčiūno nuotr.

Krepsinis.net ir lrytas.lt

Jun 10, 2018, 11:33 AM, atnaujinta Jun 10, 2018, 11:37 AM

179 abiejų komandų pelnyti taškai yra geriausias rezultatas nuo 2009 metų. Tada dviejuose mačuose „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“ pasidalino po pergalę ir surinko po 194 taškus (100:94 ir 110:84). Tiesa, sykį tam prireikė ir pratęsimo.

Daugiau nei 170 taškų per pastaruosius kelerius metus yra pelnyta vos porą kartų. 2014 m. finale „Žalgiris“ 92:83 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (viso – 175 taškai), o kitąsyk uostamiesčio ekipa pasiekė revanšą 87:86 (viso – 173 taškai).

2012 metų finalo paskutinėse rungtynėse buvo pelnyti 174 taškai, kuomet „Žalgiris“ 90:84 įveikė „Lietuvos rytą“.

Antrosios finalo serijos rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos birželio 11-ąją dieną.