M. Grigonio naudingas žaidimas nepadėjo ALBA ekipai švęsti pergalės

Vokietijos krepšinio čempionato finalo trečiosiose rungtynėse Marius Grigonis ir jo atstovaujamas Berlyno klubas ALBA svečiuose susitiko su Miuncheno komanda „Bayern“ ir pralaimėjo aikštės šeimininkams rezultatu 66:72 (16:25, 13:21, 19:15, 18:11). Finalo serijos rezultatas dabar tapo 2-1 bavarų naudai.

Marius Grigonis.<br>Twitter nuotr.

Jun 10, 2018, 10:34 PM, atnaujinta Jun 10, 2018, 11:38 PM

Ketvirtosios serijos rungtynės trečiadienį (birželio 13-ąją dieną) bus žaidžiamos jau Berlyne.

M.Grigonis savo atstovaujamojoje ekipoje buvo trečias pagal rezultatyvumą. Jis per 29 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir du kartus suklydo.

Finalo serijoje lietuvis renka po 16,7 taško.

„Bayern“ krepšininkai irgi buvo neabejotini padėties šeimininkai. Miuncheno komanda varžovų persekiojimo atsikratė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 25:16. Paskui ALBA ilgai nesugebėjo sukurti nieko, kad priverstų Bavarijos aistruolius jaudintis, ir sukruto tik paskutinėmis minutėmis.

Likus 40 sek. berlyniečiai sumažino atsilikimą iki 4 taškų (66:70), bet „Bayern“ neišsigando ir iškovojo pergalę.

„Bayern“ – ALBA – 66:72 (16:25, 13:21, 19:15, 18:11),  – serija 2-1.

„Bayern“: Reggie Reddingas 18, Nihadas Djedovičius 11, Vladimiras Lucičius 10 taškų.

ALBA: Spenceris Butterfieldas 16, Peytonas Siva 15, Marius Grigonis 10 taškų.