Maskvos CSKA devintąjį kartą per dešimt sezonų triumfavo Jungtinėje lygoje

Maskvos klubas CSKA Rusijos sostinėje vykusiame Jungtinės lygos finalo ketverto turnyro pagrindiniame finale sekmadienį rezultatu 95:84 (27:18, 27:23, 25:28, 16:15) įveikė Maskvos srities komanda „Chimki“ ir iškovojo jau 9-ąjį Rusijos pirmenybių titulą per 10 pastarųjų sezonų.

Maskvos CSKA tapo Rusijos pirmenybių čempionais.<br> Twitter nuotr.

Jun 10, 2018, 11:10 PM, atnaujinta Jun 11, 2018, 11:29 AM

Nepaisant nesėkmės, „Chimki“ kitą sezoną žais Eurolygoje, nes CSKA turi ilgalaikę sutartį ir į pajėgiausias Senojo žemyno krepšinio klubų varžybas patenka automatiškai.

CSKA nesunkiai laimėjo finalo rungtynes ir apgynė stipriausio Rusijos klubo vardą. „Armiečiai“ Vieningos lygos čempionais tapo devintąjį kartą per dešimt šio turnyro sezonų, o jų pergalių seriją tik 2011 metais buvo nutraukęs „Chimki“ klubas.

Rusijos čempionu CSKA tapo 24-ąjį kartą per 26-erius metus po SSRS subyrėjimo. Ši serija buvo nutrūkusi tik 2001 ir 2002 metais, kai aukso medalius iškovojo Permės „Ural Great“. (Jungtinėje lygoje Rusijos pirmenybių medaliai išdalijami nuo 2014 metų).

CSKA – „Chimki“ – 95:84 (27:18, 27:23, 25:28, 16:15).

CSKA: Cory Higginsas 20, Nando De Colo 18, Willas Clyburnas 16, Sergio Rodriguezas 15, Kyle‘as Hinesas 10, Semionas Antonovas 9, Othello Hunteris 5, Viktoras Chriapa 2 taškai.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21, Malcolmas Thomasas 17, Anthony Gillas ir Tyleris Honeycuttas po 11, Jamesas Andersonas 9, Večiaslavas Zaicevas 5, Sergejus Monia 4, Timofejus Jaskušinas 3, Charlesas Jenkinsas 2, Jegoras Vialcevas 1 taškas.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai 93:79 (26:15, 26:26, 18:20, 23:18) laimėjo prieš Kazanės „Uniks“ ekipą.

„Zenit“ – „Uniks“ - 93:79 (26:15, 26:26, 18:20, 23:18).

„Zenit“: Kyle'as Kuricius 29, Demonte Harperis 20, Marko Simonovičius 16, Shayne'as Whittingtonas 12, Sergejus Karasiovas 11, Jevgenijus Valijevas 10, Scottas Reynoldsas 6, Jevgenijus Voronovas 3 taškai.

„Uniks“: Jamaras Smithas 16, Melvinas Ejimas 14, Joaquinas Colomas 13, Antonas Ponkrašovas 11, Maurice'as Ndouras 10, Vladislavas Truškinas 8, Trentonas Lockettas 5, Stephane'as Lasme 2 taškai.