Lietuvos jauniai nepasigailėjo britų ir iškovojo labai svarbią pergalę

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė atsitokėjo po skaudžios nesėkmės Europos čempionato ketvirtfinalyje ir šeštadienį iškovojo labai svarbią pergalę.

Lietuvos jaunimo rinktinė nugalėjo britus.<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Aug 4, 2018, 4:22 PM, atnaujinta Aug 4, 2018, 6:01 PM

Gedimino Petrausko auklėtiniai 100:68 (24:18, 29:18, 28:15, 19:17) nepasigailėjo bendraamžių iš Didžiosios Britanijos bei gavo teisę kovoti dėl penktosios vietos.

Penktoji vieta yra labai svarbi, kadangi pirmosios penkios čempionato komandos gauna teisę varžytis kitąmet vyksiančiame pasaulio čempionate.

Dėl kelialapio į pasaulio čempionatą lietuviai kovos su vokiečiais, kurie 76:52 nugalėjo Juodkalniją.

Lietuvos jaunuoliai jau nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos, tik pirmajame kėlinyje britai dar neleido jiems toli pabėgti. Po pirmojo kėlinio Lietuva buvo priekyje 24:18.

Daug aukštesnę pavarą įjungę G.Petrausko auklėtiniai dar labiau tolti ėmė antrajame kėlinyje, kur sėkmingai žaidę gynyboje bei taikliai atakavę, prieš ilgąją pertrauką jie jau turėjo dviženklį pranašumą – 53:36.

Trečiajame kėlinyje persvara nemažėjo, o ketvirtajame jau teliko formalumai. Užtikrintai sužaidę ir rungtynių gale, Lietuvos jauniai iškovojo svarbią pergalę.