Kėdainių „Nevėžis“ ruošdamasis naujajam sezonui iškovojo dar vieną pergalę

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa sužaidė jau trečiąsias draugiškas rungtynes pasiruošimo artėjančiam Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezonui etape. Prienų arenoje ketvirtadienio vakarą Ramūno Cvirkos auklėtiniai neturėjo didesnio vargo su Liublino „TBV Start“ ekipa iš Lenkijos, kurią įveikė rezultatu 72:59 (17:12, 18:15, 14:20, 23:12).

Kėdainiškiai iškovojo dar vieną pergalę.<br> Kedainių klubo nuotr.

Aug 31, 2018, 6:49 PM

Pirmąjį kėlinį laimėję rezultatu 17:12, antrajame Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai į priekį pabėgo jau dviženkliu taškų skirtumu. Ilsėtis į didžiąją pertrauką ekipos išėjo kėdainiečiams pirmaujant rezultatu 35:27.

Trečiajame susitikimo ketvirtyje Liublino „TBV Start“ ekipa deficitą sumažino iki dviejų taškų – 49:47. Vis dėlto lemiamą ketvirtį stabiliau sužaidė Kėdainių ekipa, kuri ir šventė pergalę rezultatu 72:59.

Nevėžis“: Chauncey Collinsas 16 (5 atk. kam.), Jon-Christopher Fulleris 14, Valdas Vosylius 10, Gabrielius Maldūnas 9 (14 atk. kam.), Vladimiras Ševčenko 7 (7 atk. kam.), Simas Buterlevičius 5, Regimantas Miniotas 4 (7 atk. kam), Deividas Sabeckis 3, Aidas Einikis ir Ignas Labutis – po 2.

„TBV Start“: Mchael Gospodarek 18, Mateusz Dziemba 14, James Washington ir Uros Mrkovich (5 atk. kam.) – po 9.