„Neptūno“ krepšininkai – turnyro Latvijoje finale

Aukštaūgių vedamas Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas Liepojoje 84:81 (22:21, 21:19, 22:23, 19:18) pranoko Eigirdo Žukausko atstovaujamą Permės „Parma“ ekipą bei pateko į „Wind Basket 2018“ turnyro finalą.

Klaipėdos „Neptūnas“ pateko į turnyro finalą<br>G.Šiupario nuotr.

Sep 7, 2018, 7:58 PM

Per pirmąsias dvi minutes „Parma“ pataikė tris tolimus metimus bei atitrūko 9:2, tačiau klaipėdiečiai atsakė spurtu 9:2 bei išlygino rezultatą 11:11. Pirmoje rungtynių pusėje Permės krepšininkai pataikė 8 tritaškius iš 14, tačiau „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką nusinešė dvejų taškų persvarą (43:41). Simas Galdikas per pirmuosius du kėlinius pataikė 5 dvitaškius iš 5 bei surinkęs 11 taškų buvo rezultatyviausias Klaipėdos krepšininkas.

Per trečiąjį ketvirtį Jerai Grantas pelnė 9 taškus, tačiau tai nepadėjo „Neptūnui“ atitrūkti į priekį – 65:63. Įtempta kova persikėlė ir į lemiamą ketvirtį, o likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos, „Neptūno“ deficitas siekė du taškus.

Tuomet Paulius Dambrauskas pelnė dvitaškį, J. Grantas pridėjo taiklų metimą su varžovo pražanga, o klaipėdiečiai įgijo trijų taškų persvarą (82:79). „Parma“ krepšininkai bandė išgelbėti rungtynes, tačiau Gyčio Masiulio baudų metimai bei blokas varžovui dvikovos pabaigoje įtvirtino pergalę.

„Neptūnui“ Jerai Grantas pelnė 16 taškų, Simas Galdikas – 14, Gytis Masiulis – 11, Paulius Dambrauskas – 9.

Permės ekipoje Eigirdas Žukauskas surinko 12 taškų.

Lemiama kova dėl Liepojoje vykstančio draugiško turnyro trofėjaus įvyks sekmadienį, o „Neptūno“ finale lauks Rygos VEF, Liepojos „Liepaja“ arba „Samara“ klubo testas.