„Kibirkštis“ Vilniuje įveikė Švedijos klubą

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda toliau tęsia pasiruošimą naujam sezonui ir kontrolinėse rungtynėse šventė pergalę. Valdo Gecevičiaus auklėtinės pirmosiose rungtynėse Vilniuje šeštadienį 75:70 įveikė Norčiopingo „Dolphins“ klubą iš Švedijos, kurio trenere dirba Europos čempionė Jurgita Kaušaitė.

Valdas Gecevičius ir Jurgita Kaušaitė.<br> bckibirkstis.lt nuotr.

Sep 22, 2018, 3:01 PM, atnaujinta Sep 22, 2018, 3:02 PM

Antrosios komandų rungtynės įvyks jau sekmadienį (12.00 val.) M.Romerio universiteto sporto salėje.

Pirmame susitikime „Kibirkšties“ komanda iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje, kai nutolo 8 taškais. Tiesa, antrajame ketvirtyje po šalto dušo atsigavusios švedės ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o per paskutines 10 minučių vilnietės pakreipė rungtynių svarstykles į savo pusę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Morgan Pullins. Amerikietė pelnė 13 taškų. Gabija Meškonytė surinko 12, Livija Sakevičiūtė – 10, Dalia Donskichytė – 9, Miglė Purlytė – 8, Ieva Šimkutė – 6, Agnė Bobinaitė – 5, Eglė Zabotkaitė ir Urtė Slavickaitė – po 4, Justina Kraujūnaitė – 3, o Justina Miknaitė – 1 tašką.