Galingas „Lietkabelio“ pasirodymas: išvykoje smogė „Neptūno“ ekipai

[[ge:lrytas:lrytas:7734857]]

Klaipėdoje susitinka praėjusių metų mažojo finalo dalyviai.<br> K.Kavolėlio nuotr.

Sep 30, 2018, 5:29 PM, atnaujinta Sep 30, 2018, 9:05 PM

Slogiu žaidimu naująjį „Betsafe-LKL“ sezoną pradėję Panevėžio „Lietkabelio“ (2-1) krepšininkai reabilitavosi ten, kur praėjusiame sezone iš rankų išleido čempionato bronzos medalius.

Panevėžio ekipa išvykoje 89:76 (22:21, 20:12, 26:22, 21:21) užtikrintai pranoko gynyboje vargusį Klaipėdos „Neptūną“ (2-1).

Į pergalę svečius vedė be klaidų iš žaidimo atakavęs ir 19 taškų surinkęs Franas Pilepičius. 13 taškų pridėjo Donatas Tarolis, 12 – Mindaugas Kupšas.

Gintaro Kadžiulio kariauna uostamiestyje pamatus pergalei padėjo antrajame kėlinyje, kai spurtavo 14:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 40:31.

Po pertraukos panevėžiečiai nemažino apsukų ir nutolo 57:41, o priešnuodžių varžovų puolimui toliau neradęs „Neptūnas“ mesti iššūkio jiems jau nesugebėjo.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas. Jo metu „Lietkabelis“ išlaikė savo rankose žaidimo kontrolę ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 19, Simas Galdikas 13, Jerai Grantas 12, Paulius Dambrauskas 9.

„Lietkabelis“: Franas Pilepičius 19, Donatas Tarolis 13, Mindaugas Kupšas 12, Vytenis Lipkevičius 10.