„Rockets“ arenoje ir vėl bėgiojo L. Scola, o tritaškių serija kinus žudė J. Hardenas

Ikisezoninėse NBA rungtynėse antradienį praėjusių metų Vakarų konferencijos finalo dalyviai „Houston Rockets“ krepšininkai savo gerbėjus pradžiugino ne tik gerų žaidimu – pas juos atvyko ne tik penkerius metus ekipoje žaidęs argentinietis Luisas Scola, tačiau ir ekipą, kurią valdo vienas iš „Rockets“ stabų kinas Yao Mingas.

„Rockets“ ekipa įveikė atvykusią Kinijos Šanchajaus „Sharks“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 10, 2018, 7:12 AM, atnaujinta Oct 10, 2018, 9:18 AM

Hjustono ekipa savo namuose lyg treniruotėje 128:86 (38:20, 35:22, 33:21, 22:23) sutriuškino Teksase viešinčią Šanchajaus „Sharks“ ekipą.

Grįžęs į tuos laikus, kai 2007-2012 prakaitą liejo „Toyota Center“ arenoje, 38-erių L.Scola ir šįkart žaidė 40 minučių susitikimą užbaigė surinkęs dvigubą dviženklį.

Ilgametis Argentinos rinktinės narys, pasukęs karjeros pabaigai į Kiniją, visus susirinkusius pradžiugino ir pataikydamas vienintelį mestą tritaškį: per savo karjerą Hjsutone jis buvo pelnęs vos 9 tolimus metimus.

L.Scola šiame mače pasižymėjo pelnydamas 18 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovodamas 12 kamuolių.

Solidų pasirodymą surengė Jamesas Hardenas, vien pirmajame kėlinyje surinkęs 17 taškų.

Galiausiai J.Hardenas pelnė 37 taškus, iš kurių net 27 taškus įmetė tritaškiais bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (13/18 met., 9/14 trit., 9 rez. perd.), P. J. Tuckeris 22 (6/11 trit.), Gary Clarkas 16 (4/6 trit.), Jamesas Ennisas ir Geraldas Greenas po 15 taškų.

„Sharks“: Jimmeras Fredette‘as 41 (16/40 met., 4/11 trit., 9 atk. kam.), Luisas Scola 18 (12 atk. kam.), Zhang Zhaoxu 10 taškų.

Daug atkaklesnė kova vyko Oklahomoje, kur vietos „Oklahoma Thunder“ tik po pratęsimo rezultatu 119:115 (27:30, 28:18, 24:24, 28:35, 12:8) palaužė be pagrindinių savo lyderių rungtyniavusius „Milvaukee Bucks“.

Šeimininkų komandai dėl traumų vis dar negalėjo padėti Russellas Westbrookas ir Andre Robersonas.

Šioje dvikovoje žibėjo Paulas George‘as, kuris iki ilgosios pertraukos viso surinko 26 taškus, o antrąją rungtynių pusę ramiai stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Papildomų penkių minučių metu kiek netikėtu „Thunder“ herojumi tapo Deonte Burtonas. Praėjusį sezoną Pietų Korėjos krepšinio lygoje praleidęs atakuojantis gynėjas pratęsime pelnė 11 taškų iš eilės ir nulėmė Oklahomos klubo pergalę.

„Thunder“: Paulas George‘as 26, Hamidou Diallo 19 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Deonte Burtonas 16, Timmothe Luwawu-Cabarrotas 10 taškų.

„Bucks“: Christianas Woodas 19 (15 atk. kam., 3 blk.), Tyleris Zelleris 17 (2/2 trit., 7 atk. kam.), Timas Frazieris 14, Malcolmas Brogdonas (7 rez. perd.) ir Donte DiVincenzo po 12, Patas Connaughtonas ir Shabazzas Muhammadas po 10 taškų.

Savo žiūrovus pradžiugino „Los Angeles Clippers“ ekipa, kuri 109:103 (30:26, 31:28, 19:16, 29:23) nugalėjo „Denver Nuggets“.

„Nuggets“ šiame mače nesivaikė laimėjimo, starto penketo žaidėjams leidę kovoti vos po 12 minučių.

Galingai šį mačą sužaidė serbas Bobanas Marjanovičius. „Clippers“ milžinas per 15 minučių pelnė 14 taškų (5/8 dvitaškių, 4/6 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 metimus.

Kitam serbui Milošas Teodosičius sekėsi ne taip įspūdingai: per 15 minučių jis taškų nepelnė (0/6 metimų), pasižymėjo tik rezultatyviu perdavimu, klaida ir pražanga.

„Nuggets“: Trey‘us Lylesas 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Monte Morrisas 14 (6 rez. perd.), Malikas Beasley 12, Juancho Hernangomezas (12 atk. kam.) ir Willas Bartonas po 11.

„Clippers“: Danilo Gallinari 16 (7 atk. kam.), Bobanas Marjanovičius (12 atk. kam., 3 blokai) ir Montrezlas Harrellas (7 atk. kam., 4 blokai) po 14, Jerome‘as Robinsonas 12, Lou Williamsas 11 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Avery Bradley 10.