D. Saboniui trūko ugnelės puolime, o „Pacers“ patyrė nesėkmę

Savus sirgalius šiek tiek nuvylė, kadangi nesėkmę namuose patyrė „Indiana Pacers“ ekipa.

Indianos ekipa suklupo namuose.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Oct 30, 2018, 7:24 AM, atnaujinta Oct 30, 2018, 7:30 AM

Ji 93:103 (16:23, 33:22, 20:26, 24:32) turėjo pripažinti „Portland Trail Blazers“ krepšininkų pranašumą.

Blankokai pasirodė Domantas Sabonis, kuris per 24 minutes aikštėje surinko tik 6 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė tiek pat kamuolių bei blokavo vieną metimą.

Nors rungtynių pradžioje greitai pražangas besirinkę Portlando ekipos aukštaūgiai buvo geras ženklas Indianai, tačiau tai nepadėjo.

Po slogaus starto, „Pacers“ spurtavo ir antrajame kėlinyje atsigavo, tačiau antroji rungtynių pusė visiškai priklausė „Blazers“ ekipai.

Netikėtai gerai sužaidė Portlando ekipos krepšininkai Zachas Collinsas ir Calebas Swaniganas, o kad ir kiek pastangų bedėjo „Pacers“ žaidėjai, jie patyrė pirmąją nesėkmę namų arenoje šiame sezone.

„Pacers“: Victoras Oladipo 21, Darrenas Collisonas 17, Thaddeusas Youngas 16, Bojanas Bogdanovičius 14, Mylesas Turneris 10 taškų.

„Trail Blazers“: Zachas Collinsas ir C. J. McCollumas po 17, Damianas Lillardas 16 , Evanas Turneris 13, Calebas Swaniganas ir Al-Farouqas Aminu po 11, Nikas Stauskas 10 taškų.