[[ge:lrytas:lrytas:8083488]]

Panevėžio klubas krito Bamberge.<br> Championsleague.basketball nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2018-10-31 21:28, atnaujinta 2018-10-31 23:05

Panevėžio „Lietkabelis“ FIBA Čempionų lygos mače atkakliai kovojo Vokietijoje ir buvo arti antrosios pergalės turnyre, tačiau paskutinėmis minutėmis palūžo.

Panevėžiečiai kovėsi su Bambergo „Brose“ ekipa ir tik po labai atkaklios kovos patyrė nesėkmę 77:82 (18:18, 24:25, 20:14, 15:25)

„Brose“: Tyrese‘as Rice‘as 23 (5/10 dvit., 4/8 trit.), Augustine‘as Rubitas 19 (6/8 dvit.), Stevanas Jelovacas 13 (9/9 baud. met.), Elias Harrisas ir Danielis Schmidtas po 10.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 15 (3/11 dvit.), Saulius Kulvietis 14 (4/6 dvit., 1/5 trit.), Mindaugas Kupšas 13 (3/5 dvit., 7/8 baud. met.), Paulius Valinskas 12 (2/4 trit.).

Pralaimėjimą lėmė permainingos, tačiau ne itin sėkmingos lemiamos mačo akimirkos.

„Lietkabelis“ nepataikė svarbių metimų, reikiamu metu nerado kelių link krepšio, darė klaidas ir taip sugriuvo, nors turėjo šansų iškovoti pergalę.

Visas rungtynes panevėžiečiai kovėsi garbingai, žaidimas vyko taškas į tašką. Nė viena ekipa nesusikrovė apčiuopiamesnės persvaros, o nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje pabaigoje, po baudų metimo serijos.

Likus septynioms sekundėms ir „Lietkabeliui“ atsiliekant 77:80 Saulius Kulvietis dar galėjo lyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą, bet bet tuo nepasinaudojo.

Lietuvio metimas skriejo pro šalį, o tuomet Bambergo ekipa dar ramiai realizavo dvi baudas ir džiaugėsi sunkia pergale.

„Lietkabelis“ C grupėje ir toliau lieka su viena pergale, Bambergo ekipa iškovojo antrąją.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?