Smūgis alkūne užvedė J. Valančiūną: taip galingai šį sezoną NBA dar nežaidė

Vėl nuo suolo pakilęs Jonas Valančiūnas NBA lygoje užfiksavo naują rekordą – vos per 17 žaidimo minučių spėjo pelnyti 23 taškus bei blokuoti du metimus. Būtent tokio pasiekimo per visą NBA istoriją nebuvo pavykę padaryti nei vienam žaidėjui.

J.Valančiūnas prie pergalės prisidėjo 23 taškais.<br> AP nuotr.
 Toronto komanda namuose įveikė „76ers“ krepšininkus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 31, 2018, 6:31 AM, atnaujinta Oct 31, 2018, 9:59 AM

Produktyvus lietuvio indėlis leido „Toronto Raptors“ (7/1) komandai namuose 129:112 (35:26, 32:27, 38:33, 24:26) nugalėti „Philapdelphia 76ers“ (4/4) krepšininkus.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos pataikė 8 dvitaškius metimus iš 14, vieną tritaškį iš 3 bei realizavo visus 6 baudų metimus. J. Valančiūnas po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir išrašė varžovams du blokus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „76ers“ vidurio puolėjas Joelis Embiidas mosikuodamas alkūnėmis bandė prasiskinti kelią link krepšio, tačiau pataikė J.Valančiūnui į galvą.

Nors ir nepatenkintas tokiu J.Embiido veiksmu, lietuvis priėmė varžovo atsiprašymą.

Po incidento įpykęs lietuvis dar iki ilgosios pertraukos spėjo pelnyti 15 taškų.

„Raptors“ komanda kol kas laimėjo visas šešerias žaistas rungtynes namuose. Nugalėtojus labiausiai į priekį tempė 31 tašką pelnęs Kawhi Leonardas.

„Jis turi dideles rankas ir ilgas rankas. K.Leonardas yra puikus gynėjas“, – apie varžovo keturis perimtus kamuolius komentavo „76ers“ žaidėjas Benas Simmonsas.

„76ers“: Joelis Embiidas (11 atk. kam.) 31, Robertas Covingtonas 15, J. J. Redickas (3/11 trit.) 13, Mike‘as Muscala 12, Benas Simmonsas (8 atk. kam., 10 rez. perd.) 11 taškų.

„Raptors“: Kawhi Leonardas (7 atk. kam.) 31, Jonas Valančiūnas 23, Kyle‘as Lowry (12 rez. perd.) 20, Serge‘as Ibaka 16, Pascalis Siakamas (15 atk. kam.) 15, Danny Greenas 10 taškų.