„Juventus“ snaiperio A. Hamiltono tritaškiai lėmė pergalę prieš „Dzūkiją“ po pratęsimo

[[ge:lrytas:lrytas:8108559]]

Alexas Hamiltonas vedė „Juventus“ į pergalę.<br> LKL/BNS nuotr.

Nov 3, 2018, 4:53 PM, atnaujinta Nov 3, 2018, 10:40 PM

Utenos „Juventus“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybių susitikime šeštadienį savo aikštėje priėmė Alytaus „Dzūkiją“ ir įvekė svečius 86:77 (12:26, 26:18, 17:14, 14:13, 17:8) po pratęsimo.

Uteniškiai yra iškovoję 4 pergales ir patyrę 5 pralaimėjimus, o alytiškių sąskaitoje taip pat 4 pergalės ir 5 nesėkmės.

Paskutiniųjų šešerių tarpusavio rungtynių balansas yra „Juventus“ naudai 4:2.

Susitikimą gerokai sėkmingiau pradėjo Alytaus ekipa, kuri prasidėjus antrajam kėliniui jau buvo atitrūkusi 26:12. Visgi „Juventus“ tuomet spurtavo 18:4 ir dar to paties kėlinio viduryje išlygino rezultatą 30:30.

Nuo tada vyko atkakli kova taškas į tašką, o nugalėtojai per pagrindinį rungtynių laiką nepaaiškėjo. Prasidėjus paskutinei minutei rezultatą (69:69) išlygino Egidijaus Dimšos dvitaškis, o per likusį laiką komandos nepasižymėjo.

Pratęsime sąlygas jau diktavo „Juventus“. Šeimininkams tai daryti leido svarbiu metu sužibėjęs Alexanderis Hamiltonas, kuris per kiek daugiau nei minutę sumetė tris tritaškius iš eilės.

Amerikiečio benefiso dėka Utenos klubas atitrūko 80:71, o per likusias dvi pratęsimo minutes „Dzūkija“ atsitiesti jau nesugebėjo bei turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu, kuris nutraukė dviejų pergalių seriją.

Į pergalę „Juventus“ atvedęs A.Hamiltonas iš viso pelnė 23 taškus (5/7 tritaškiai). Arvydas Šikšnius įmetė 16 taškų, o Vaidas Čepukaitis užfiksavo dviženklį – 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Utenos „Juventus“ (4/5) – Alytaus „Dzūkija“ (4/5) – 86:77 (12:26, 26:18, 17:14, 14:13, 17:8), – po pratęsimo.

„Juventus“: Alexanderis Hamiltonas 23, Arvydas Šikšnius 16, Vaidas Čepukaitis 13 (11 atk. kam.), Karolis Guščikas 11, Dovis Bičkauskas 8, Marius Runkauskas 6, Tomas Dimša 5, Matinas Gebenas 4 taškai.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 16, Artūras Jomantas 14 (8 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas, Paulius Danisevičius, Paulius Petrilevičius ir Egidijus Dimša po 8, Matas Jogėla, Waverly Austinas ir Dominykas Domarkas po 5 taškus.