Tragiškai po pertraukos žaidęs Vilniaus „Rytas“ krito Malagoje

[[ge:lrytas:lrytas:8151400]]

Lietuvos vicečempionai beviltiškai pralaimėjo Ispanijoje.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 7, 2018, 9:44 PM, atnaujinta Nov 7, 2018, 11:50 PM

Dainiui Adomaičiui teks ilgai pasukti galvą, kas nutiko Vilniaus „Ryto“ komandai trečiajame kėlinyje rungtynėse su Malagos „Unicaja“.

Europos taurės dvikovą išvykoje galingai pradėję vilniečiai pirmoje susitikimo dalyje turėjo net 13 taškų persvarą, tačiau subyrėję po pertraukos buvo nušluoti rezultatu 76:95 (21:21, 27:22, 7:28, 21:24) .

Lūžio momentu tapo sostinės komandos žaidimas po pertraukos, kuomet trečiąjį kėlinį ispanams pralaimėjo beviltiškai – 7:28.

Tai buvo trečioji sostinės komandos nesėkmė turnyre. Malagos komanda kol kas turi tik vieną pralaimėjimą, kuomet pirmajame ture pralaimėjo sostinės komandai 72:80.

Galinga pradžia. Sostinės komanda rungtynes pradėjo gana užtikrintai, o D.J.Seely ir Mindaugo Girdžiūno tritaškiai leido greitai išveržti į priekį. Po sudėtingo E.Bendžiaus tritaškio „Ryto“ komanda vienu metu netgi buvo įgijusi 13 taškų pranašumą.

Žaidimas po pertraukos. D.Adomaičio auklėtiniai po pertraukos niekaip nerado savo žaidimo. Pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje E.Kairys pelnė tik prabėgus penkioms minutėms, o „Rytas“ apskritai per visas dešimt minučių sugebėjo pelnyti vos 7 taškus, kai tuo tarpu „Unicaja“ komandai leido įmesti 28.

„Rytas“: D.J.Seeley ( rez. perd.) 15, Eimantas Bendžius 11, Mindaugas Girdžiūnas 10, Dominique'as Suttonas 8, Martynas Echodas ir Marekas Blaževičius po 6, Evaldas Kairys, Aistis Pilauskas, Arnas Butkevičius ir Deividas Sirvydis po 5 taškus.

„Unicaja“: „Giorgis Shermadini (9/10 dvit.) 23, Mathias Lessortas 18, Kyle'as Wiltjeras 12, Jaime'as Fernandezas, Draganas Milosavljevičius ir Adamas Waczynskis po 8 taškus.​

Rungtynių statistika:

Malagos „Unicaja“ (5/1) – Vilniaus „Rytas“ (3/3) 95:76 (21:21, 22:27, 28:7, 24:21)

Dvitaškiai: 24/34 (70,6 proc.) – 19/39 (48,7 proc.)

Tritaškiai: 10/26 (38,5 proc.) – 10/22 (45,5 proc.)

Baudų metimai: 17/23 (73,9 proc.) – 8/10 (80 proc.)

Atkovoti kamuoliai (puolime): 28 (7) – 26 (8)

Rezultatyvūs perdavimai: 31 – 12

Blokai: 2 – 1

Perimti kamuoliai: 6 – 7

Klaidos: 9 – 13