D. Adomaitis po „Ryto“ pralaimėjimo: „Grįžome prie blogų įpročių“

Vilniaus „Ryto“ ekipa puikiai atrodė pirmoje rungtynių pusėje, tačiau po ilgosios pertraukos visiškai sugriuvo ir galiausiai nesusitvarkiusi su varžovų aukštaūgiais patyrė skaudžią nesėkmę Europos taurėje.

Vilniaus ekipa patyrė nesėkmę Malagoje.<br>D.Umbraso nuotr.
Vilniaus ekipa patyrė nesėkmę Malagoje.<br> Eurocupbasetball.com
Daugiau nuotraukų (6)

Nov 8, 2018, 10:35 AM, atnaujinta Nov 8, 2018, 10:50 AM

Sostinės klubas Malagoje 76:95 nusileido „Unicaja“ komandai ir įsirašė trečiąjį pralaimėjimą.

Vilniečių strategas Dainius Adomaitis po rungtynių teigė, kad viską lėmė klaidos, kurios ir sugriovė iki tol puikų buvusį žaidimą.

„Sveikiname Malagos klubą, kuris šios pergalės nusipelnė. Mūsų energija trečiajame kėlinyje visiškai nusivažiavo žemyn, darėme klaidas, grįžome prie blogų įpročių. Tokios klaidos davė jiems pelnyti lengvus taškus, o blogi sprendimai mums puolant, leido greitai atakuoti jiems“, – teigė D.Adomaitis.

Jau kitą savaitę „Ryto“ ekipa namuose priims Kazanės „Unics“ ekipą, kuriai pirmosiose rungtynėse nusileido 73:86.