„Aistės-LSMU“ nesunkiai išsprendė reikalus dvikovoje su šiaulietėmis

Galingai antrąjį ketvirtį sužaidusios Kauno „Aistės-LSMU“ (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) pratęsė pergalingą žygį Baltijos moterų krepšinio čempionate. Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 69:50 (19:13, 19:9, 16:13, 15:15) įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“ (0/6).

Kaunietės šventė pergalę prieš šiaulietes.<br> Kauno dienos/E.Šemioto nuotr.

Dec 7, 2018, 10:13 PM, atnaujinta Dec 7, 2018, 10:16 PM

Kaunietėms tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų jungtinėje Lietuvos, Latvijos ir Estijos turnyre bei ketvirtoji vietos čempionate.

„Aistės-LSMU“ atitrūko pirmajame ketvirtyje, kada Enrika Matiukaitė pelnė du taškus ir priartino šiaulietes prie šeimininkių (10:12). Tada kaunietės į tai atsakė atkarpa 10:3 ir įgijo 9 taškų persvarą (22:13).

Antrąjį kėlinį Kauno ekipa laimėjo 19:9 ir prieš ilgąją pertrauką užtikrintai kontroliavo mačo eigą (54:35).

„Aisčių-LSMU“ gretose aikštėje pasirodė visos 11 registruotų krepšininkų, iš kurių mažiausiai – 10 minučių – žaidė Deimantė Žukaitė.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė 11, Greta Tamašauskaitė (3/6 tritaškiai) ir Kristina Masionytė po 9, Vaida Ruseckienė 8 taškai.

„Šiauliai-Universitetas“: Dominyka Kučinskaitė 13 (4/7 tritaškiai), Sabira Ahajeva 9 (3/11 metimai, 7 rez. perdav.), Enrika Matiukaitė 8 taškai (4 blk.).