„Fenerbahce“ galingai pratęsė pergalių seriją, „Olympiakos“ taip pat džiugino sirgalius

Eurolygos 14-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį lyderė Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) komanda svečiuose 89:65 (26:20, 14:20, 27:15, 22:10) pranoko Podgoricos „Buducnost“ (Juodkalnija) ekipą ir iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

Stambulo ekipa iškovojo triuškinamą pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 20, 2018, 11:21 PM, atnaujinta Dec 20, 2018, 11:24 PM

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 40:40, bet antrąją mačo pusę Stambulo klubas laimėjo net 59:25.

„Fenerbahce“ komandai Janas Vesely pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Joffrey Lauvergne surinko 17 taškų, Kostas Sloukas pridėjo 11 taškų.

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusiai Podgoricos ekipai 15 taškų pelnė Earlas Clarkas, 12 - Petaras Popovičius, 11 - Nemanja Gordičius.

„Fenerbahce“ (13 pergalių/1 pralaimėjimas) pirmauja turnyre, o „Buducnost“ (3/11) užima 15-ąją vietą.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) komanda savo aikštėje 98:77 (20:14, 32:19, 21:21, 25:23) nugalėjo Las Palmo „ Gran Canaria“ (Ispanija) krepšininkus.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiai Pirėjo komandai 21 tašką pelnė Vassilis Spanoulis (8 rez. perd.), 16 - Georgios Printezis, 12 - Zachas Leday'us, po 11 - Nigelas Williamsas-Gossas, Nikola Milutinovas ir Janis Strėlnieks.

„Gran Canaria“ ekipoje 15 taškų surinko Siimas-Sanderis Vene, 12 - Ondrejus Balvinas, 10 - Albertas Oliveris.

„Olympiakos“ (9/5) turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o „Gran Canaria“ (5/9) - 12-ąją.