EUROLYGA

Muštis nepanoręs D. Sabonis buvo sudaužytas: „Pacers“ taip skausmingai dar nebuvo kritusi

Šventė, kurią „Indiana Pacers“ bandys užmiršti kuo greičiau – taip pasibaigė viena beviltiškiausių Indianapolio komandos dvikovų šį sezoną. Lietuvis Domantas Sabonis su „Pacers“ (32/17) NBA patyrė antrąjį iš eilės pralaimėjimą, namie įspūdingu skirtumu 100:132 (22:40, 26:29, 31:32, 21:31) nusileidusi čempionams „Golden State Warriors“ (36/14) krepšininkams.

Domantas Sabonis sužaidė vieną blogiausių savo mačų šį sezoną<br> Scanpix.com
NBA čempionai susitvarkė su „Pacers“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2019-01-29 07:00, atnaujinta 2019-01-29 12:45

Tai buvo jau 11-oji iš eilės svečių pergalė – tai ilgiausia šios ekipos sėkmių seriją šį sezoną. maža to: čempionai laimėjo visas penkias išvykos rungtynes. Tai „Warriors“ nebuvo padariusi nuo 2014-ųjų sezono.

Nykiai mačas susiklostė geriausią savo sezoną NBA žaidžiančiam D.Saboniui. Lietuvis jau pirmame kėlinyje susirinko dvi pražangas, tačiau taškais nepasižymėjo.

Antrame kėlinyje jis tapo ir susistumdymo iniciatoriumi, alkūne pataikęs į besiginantį Jordaną Bello. Šis iš skausmo ir pykčio užsipuolė Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėją, jį pastūmė, tikėjosi rimtų santykių aiškinomisi, tačiau mūsų krepšininkas gan ramiai reagavo į situaciją, o J.Bello gavo nesportinę pražangą.

Lietuvis per beveik 20 minučių pelnė tik 6 taškus (3/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius kamuolį prarado bei 5 kartus prasižengė.

Dvikovoje su NBA čempionais D.Sabonis pakartojo savo šio sezono rezultatyvumo antirekordą, kurį iki šiol buvo pasiekęs tris kartus.

Mačo pradžioje Indianapolis laikėsi, kol svečiai nepabėgo 24:3. Jau trečiame kėlinyje „Warriors“ triuškino šeimininkus 69:46, o šios „Pacers“ nesėkmės autoriumi tapo Stephenas Curry, kuris vien tik per 24 min. jau buvo pelnęs net 23 taškus (9/10 met., 5/5 trit.).

Kitą vertus, S.Curry ir vėl pateko į komišką situaciją, vertą „Shaqtin' a fool“ juokingiausių epizodų rinkinio.

Po sėkmingo Klay Thompsono prasiveržimo bei dėjimo, „Warriors“ lyderis, norėdamas pasidžiaugti, pašoko nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau nepamatė ant grindų gulėjusio rankšluosčio, ant jo užmynė ir drėbėsi ant parketo.

Tiek jis, tiek komanda smagiai juokėsi iš įvykio.

Rungtynių baigtis buvo jau aiški trečiame kėlinyje ir ekipos tik žaidė žiūrovams.

„Pacers“ šioje akistatoje žaidė be traumą gavusio lyderio Victoro Oladipo, kuris praleis likusią sezono dalį.

Komanda nutarė pagerbti žaidėją ir visi arenoje apsilankę žiūrovai gavo nemokamus „Kartu už Victorą“ marškinėlius, o įrašytoje kalboje per arenos kūbą krepšininkas padėkojo ekipai ir palinkėjo jai sėkmės.

Ankstesnį didžiausią pralaimėjimą „Pacers“ buvo įsirašę sausio 9-ąją dieną, kai Bostone vietos „Celtics“ klubui nusileido 27 taškų skirtumu.

Rezultatyviausias rungtynes „Warriors“ klube sužaidė vidurio puolėjas DeMarcusas Cousinsas. Penktą dvikovą po traumos žaidžiantis krepšininkas pelnė net 22 taškus ir vis dar džiaugiasi tuo, kad dar nė karto išeidamas į aikštę nepralaimėjo.

„Pacers“: Mylesas Turneris 16, Bojanas Bogdanovičius 15 (3/6 trit.), Darrenas Collisonas 13 (8 rez. perd.), Aaronas Holiday 12 (4/5 trit., 4 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 26 (10/13 met., 6/8 trit.), DeMarcusas Cousinsas 22 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kevinas Durantas (7/21 met., 7 rez. perd.) ir Klay Thompsonas po 16, Kevonas Looney 15.