Pergalingame „Pacers“ mače – pirmoji D. Sabonio techninė pražanga NBA karjeroje

Nelengvą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo puikiai žaidusio Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ ekipa.

Indianos ekipa iškovojo pergalę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 5, 2019, 6:32 AM, atnaujinta Feb 5, 2019, 9:29 AM

Ji išvykoje 109:107 (25:20, 28:30, 30:24, 26:33) palaužė „New Orleans Pelicans“ komandą.

D.Sabonis aikštėje praleido daugiau nei 22 minutes, pelnė 16 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą, o svarbiausia užsiirbo techninę pražangą, kuri buvo pirmoji jo NBA karjeroje.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Pacers“ pirmavo dviženkliu skirtumu – 90:79. Tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 11:4, o D.Sabonis susinervinęs po nesėkmingo epizodo gynyboje išliejo nervus.

Kuomet nesugebėjo sustabdyti varžovų aukštaūgio Jahilo Okaforo, o šis pelnė du taškus su pražanga, D.Sabonis pyktelėjęs stipriai pamušė kamuolį į parketą ir už tai netrukus buvo nubaustas.

Ir tai buvo pirmoji tokio pobūdžio pražanga lietuviui per visą jo trejų metų NBA karjerą.

Atkakli kova tęsėsi iki pat paskutinių sekundžių, o kai jų liko 30 ir „Pacers” pirmavo 106:104, šaltakraujišką taiklų šūvį smeigė „Pacers“ žaidėjas Darrenas Collinsonas.

Tai buvo bene lemiamas dūris aikštės šeimininkams.

Tiesa, likus 2,2 sek. „Pacers” sąmoningai stabdydama varžovų ataką leido „Pelicans“ mesti baudų metimus.

Prie baudų metimo linijos stojęs Jrue Holiday tyčia prametė antrąją tam, kad galėtų sugriebti kamuolį ir lyginti rezultatą, tačiau planas neišdegė ir Indianapolio ekipa galiausiai iš Naujojo Orleano išsivežė pergalę.

Tai buvo antroji Nate'o McMillano auklėtinių pergalė per ketverias rungtynes.

„Pelicans“: Jahlilas Okaforas 25 (11/16 met., 13 atk. kam.), Jrue Holiday 19 (0/7 trit., 11 atk. kam., 9 rez. perd.), Ianas Clarkas 18, Darius Milleris 16 (4/11 trit.), Cheickas Diallo 12 taškų (14 atk. kam.).

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22 (6 rez. perd.), Domantas Sabonis 16 (13 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (5/17 met., 0/4 trit., 9 atk. kam., 3 blk.), Thaddeusas Youngas ir Bojanas Bogdanovičius po 14 taškų.