„Lietkabelis“ be vargo nustūmė Prienų ekipą į užribį

[[ge:lrytas:lrytas:9174379]]

„Lietkabelis“ nesunkiai įrodė savo pranašumą.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Feb 9, 2019, 7:00 PM, atnaujinta Feb 9, 2019, 8:04 PM

LKL čempionato 22-ojo turo rungtynėse šeštadienį Panevėžyje „Lietkabelis“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš išblėsusią Prienų „Skycop“ ekipą 92:74 (22:19, 24:15, 29:23, 17:17).

13-ąją pergalę per 21 mačą iškovojęs „Lietkabelis“ lieka ketvirtas, o 7 sykius laimėjusi Prienų ekipa – aštunta.

Visa intriga šiose rungtynėse išgaravo dar iki pertraukos. Šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir vis didino jį, kol ketvirtajame kėlinyje jis peršoko 20 taškų ir tapo triuškinamas.

Tritaškiu ginklu naudojęs „Lietkabelis“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, o Prienų ekipai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

Prieniškių gretose solidžiai atrodė ir neseniai į komandą atvykęs nigerietis Ikenna Iroegbu.

„Lietkabelis“ pataikė net 15 iš 29 tolimų metimų (51 proc.).

Rungtynių statistika

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 18 (4/8 tritaškių), Ikenna Iroegbu 17 (6 rez. perd.), Donatas Tarolis ir Marko Čakarevičius (3/6 tritaškių) po 11, Saulius Kulvietis (3/5 tritaškių) ir Jamaras Wilsonas po 9.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 19 (5 rez. perd.), Martynas Gecevičius 15 (5 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 12, Malcolmas Grantas 11, Arnas Labuckas 10, Darjušas Lavrinovičius 7 (10 atk. kam.).