LeBrono trigubo dublio nepakako: „Lakers“ išvykoje krito prieš „Hawks“

NBA pirmenybėse pralaimėjimą po atkaklios kovos  patyrė LeBrono Jameso į priekį tempiama „Los Angeles Lakers“ komanda.

Los Andželo ekipa patyrė pralaimėjimą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 13, 2019, 6:50 AM, atnaujinta Feb 13, 2019, 6:56 AM

Ji išvykoje 113:117 (32:38, 37:27, 26:35, 18:17) nusileido vos devyniolika pergalių sąskaitoje turinčiai ir trijų pralaimėjimų seriją nutraukusiai „Atlanta Hawks“ komandai.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai sumetė net dešimt tritaškių ir taip šovė į priekį, tačiau situaciją „Lakers“ atitaisė antrajame.

Trečiajame Lebrono vyrukai vėl leido „Hawks“ atitrūkti, o tai ir buvo lemiamas lūžis.

Ketvirtasis kėlinys lyginant su ankstesniais buvo labai nerezultatyvus, tačiau arenoje nuotaikos buvo geros, mat aikštės šeimininkai šventė pergalę.

Sirgaliai nepraleido progos ir paerzinti LeBrono. Šiam stojus prie baudų metimo linijos viename epizodų jie skandavo „Kobe Geresnis“. Taip tarsi parodydami, kad „Lakers“ komandoje L.Jamesas niekada nebus geriausias.

LeBronas Jamesas į tai nekreipė dėmesio. Šiame mače jis surinko trigubą dublį – pelnė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų, tačiau gana netiksliai atakavo iš toli (3/10 tritaškiai).

„Hawks“: Johnas Collinsas (8 atk. kam.) ir Trae'us Youngas (6 atk. kam., 14 rez. perd.) po 22, Taureanas Prince'as 17 (4/9 tritaškiai, 6 rez. perd.),... Vince'as Carteris 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28 (3 per. kam.), Kyle'as Kuzma (3/9 tritaškiai) ir Brandonas Ingramas (6 atk. kam.) po 19, Reggie Bullockas 15 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam.).