Rekordą pasiekusiam J. Valančiūnui pergalių teks palaukti: pralaimėjo vieniems iš NBA autsaiderių

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienerias rungtynes savo naujojo klubo „Memphis Grizzlies“ (23/36) gretose, tačiau vėl kartu su komandos draugais patyrė nesėkmę. „Grizzlies“ išvykoje 110:122 (32:36, 30:31, 21:25, 27:30) pralaimėjo vieniems iš NBA autsaiderių „Chicago Bulls“ (14/44) krepšininkams.

„Grizzlies“ pralaimėjo „Bulls“ krepšininkams.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Feb 14, 2019, 6:25 AM, atnaujinta Feb 14, 2019, 7:56 AM

26-erių vidurio puolėjas iš Lietuvos ir antrose savo rungtynėse Memfio komandos gretose į aikštę buvo mestas po keitimo ir per 23 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse J.Valančiūnui sutrukdė ne itin geras pataikymo procentas. Lietuvis iš žaidimo pataikė tik 6 metimus iš 14.

Tačiau penki rezultatyvus perdavimai yra naujas lietuvio rekordas NBA karjeroje.

"Grizzlies" krepšininkus šiose rungtynėse paskandino 37 taškus pelnęs Otto Porteris. Be to jis po krepšiais sugriebė dar 10 atšokusių kamuolių.

„Bulls“: Otto Porteris 37, Robinas Lopezas 25, Lauri Markkanenas (10 atk. kam.) 21, Zachas LaVine‘as 15 taškų.

„Grizzlies“: Avery Bradley 15 , Jonas Valančiūnas (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Mike‘as Conley , Jarenas Jacksonas, C.J.Milesas ir Delonas Wrightas po 12 taškų.

Dabar „Grizzlies“ komandos laukia nedidelė pertrauką, nes savaitgalį vyks „Visų žvaigždžių“ šventė. Artimiausias rungtynes Memfio komanda žais vasario 22-osios naktį su „Los Angeles Clippers“ komanda.