Tėčio stiliumi: lyderių mūšyje išradingų D. Sabonio perdavimų pergalei neužteko

NBA lygoje susikovė Rytų konferencijos lyderiai „Milwaukee Bucks“ (43/14) ir trečioje vietoje esantis „Indiana Pacers“ (38/20) su Domantu Saboniu. Namuose žaidusi Indianapolio komanda 97:106 (18:26, 29:29, 32:21, 18:30) pralaimėjo „Bucks“ krepšininkams.

D.Sabonis pelnė 14 taškų.<br> AP nuotr.
 „Pacers“ komanda pralaimėjo „Bucks“ krepšininkams.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Feb 14, 2019, 6:01 AM, atnaujinta Feb 14, 2019, 6:40 AM

22-ejų D.Sabonis šiose rungtynėse kilo nuo suolo ir per 26 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius bei atliko tris rezultatyvius perdavimus. Būtent vienas iš jų pirmajame kėlinyje sulaukė daugiausiai dėmesio.

Dviejų varžovų įspaustas į kampą lietuvis išradingai nežiūrėdamas atliko perdavimo už nugaros po krepšio įkertančiam komandos draugui Corry Jospehui.

Pralaimėjimas „Bucks“ komandai nutraukė „Pacers“ komandos šešių pergalių iš eilės seriją.

Nugalėtojus į priekį tempė monstriškai rungtyniavęs graikas Giannis Antetokounmpo. Krepšininkas prie pergalės prisidėjo įspūdingu trigubu dviženkliu: pelnė 33 taškus, atkovojo net 19 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 20, Domantas Sabonis (9 atk. kam.) ir Darrenas Collisonas (7 rez. perd.) po 14, Mylesas Turneris 11, Tyreke‘as Evansas 10 taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (19 atk. kam., 11 rez. perd.) 33, Malcolmas Brogdonas 17, Khrisas Middletonas 15, George‘as Hillas 12, Ersanas Ilyasova 11 taškų.

Po šio pralaimėjimo „Pacers“ komanda turės laiko atsipūsti. Artimiausias rungtynes klubas žais vasario 22-osios naktį su „New Orleans Pelicans“ komanda.