Skaudi atrankos atomazga latviams: iškovota pergalė, kuri džiaugsmo nesuteiks

Pasaulio čempionato atrankojepergalę iškovojo Latvijos komanda. Ši išvykoje 80:74 (16:8, 20:23, 24:24, 20:19) nugalėjo savo tiesioginius konkurentus kovoje dėl patekimo į planetos pirmenybes Juodkalnijos krepšininkus, tačiau šiems pritrūko trijų taškų ir į pasaulio čempionatą dėka geresnio tarpusavio rungtynių santykio važiuos Juodkalnijos rinktinė.

Latvija nugalėjo, bet į pasaulio čempionatą važiuos Juodkalnijos krepšininkai.<br> Fiba.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 25, 2019, 10:02 PM, atnaujinta Feb 25, 2019, 11:15 PM

Pirmąją tarpusavio akistata 84:75 laimėjo Juodkalnijos krepšininkai.

Šiose rungtynėse likus žaisti trims sekundėms iki dvikovos pabaigos latviai turėjo 6 taškų pranašumą ir kamuolį savo rankose, bet lemiamas Dairio Bertanio tritaškis metimas skriejo pro šalį.

Po latvių laimėto susitikimo abi rinktinės I grupėje turi vienodai surinkusios po 7 pergales ir 5 pralaimėjimus.