Rezultatyvumu prapliupęs D. Sabonis išliko kuklus: „Tiesiog bandžiau būti agresyvus“

„Bandžiau būti agresyvus kaip ir kiekvienose rungtynėse. Treneris liepė kelis derinius žaisti per mane, tad stengiausi tiesiog agresyviai žaisti“, – po pergalės prieš savo buvusią komandą kalbėjo Domantas Sabonis.

Domantas Sabonis pergalingose rungtynėse pelnė 26 taškus.<br>AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
 „Pacers“ nugalėjo „Thunder“ komandą.<br>AP nuotr.
 „Pacers“ nugalėjo „Thunder“ komandą.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 15, 2019, 7:35 AM

22-ejų lietuvio atstovaujamas „Indiana Pacers“ (44/25) 108:106 (22:29, 28:34, 31:25, 27:18) namuose dramatiškai palaužė savo buvusios komandos „Oklahoma City Thunder“ (42/27) pasipriešinimą.

Šiose rungtynėse 208 cm ūgio krepšininkas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 26 taškus. Jis buvo rezultatyviausias savo komandoje. Aukštaūgis dar atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį blokavo varžovo metimą ir jam esant aikštėje komanda pelnė 14 taškų daugiau nei varžovai. Tai buvo geriausias rodiklis „Pacers“ gretose.

Kol kas per savo NBA karjerą lietuvis rezultatyviau žaidė tik du kartus.

„Tai – svari pergalė. Mums liko liko žaisti praktiškai vien prieš varžovus, kurie žais atkrintamosiose ir tai bus geras pasiruošimas. Žinome, kad galime tai laimėti ir tiesiog taip turime žaisti kiekvieną kartą“, – kalbėjo D.Sabonis.

Indianapolio komanda vienu metu trečiajame kėlinyje turėjo 19 taškų deficitą, tačiau tuomet užsivedęs D.Sabonis inicijavo spurtą, o po vieno iš jo dėjimų atsilikimas aptirpo iki 5 taškų.

„Pacers“ galiausiai išlygino rezultatą, o likus žaisti mažiau nei 24 sekundes turėjo kamuolį savo rankose. Bojanas Bogdanovičius prametė savo metimą, tačiau puolime kamuolį atkovojo Wesley Matthewsas ir pelnė pergalingus taškus.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais kovo 17-osios naktį su „Denver Nuggets“ komanda 3 val. Lietuvos laiku.