Spurto pabaigoje neužteko: D. Sabonis ir „Pacers“ krito Portlande

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (44/27) NBA lygoje patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą. 22-ejų lietuvio atstovaujama komanda išvykoje 98:106 (31:28, 17:27, 24:33, 26:18) nepasipriešino „Portland Trail Blazers“ (43/27) krepšininkams.

Domantas Sabonis ir „Pacers“ pralaimėjo „Blazers“ krepšininkams.<br>AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Domantas Sabonis ir „Pacers“ pralaimėjo „Blazers“ krepšininkams.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Mar 19, 2019, 7:01 AM, atnaujinta Mar 19, 2019, 7:06 AM

D.Sabonis šiame susitikime per 26 minutes pasižymėjo 7 pelnytais taškais, 7 atkovotais kamuoliais bei po sykį blokavo varžovų metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugams.

„Pacers“ krepšininkai šiuo metu Rytų konferencijoje žingsniuoja ketvirtoje vietoje, tačiau nuo jų „Boston Celtics“ (43/28) komanda atsilieka tik viena pergale.

Tai buvo antrasis „Pacers“ pralaimėjimas iš eilės.

Rungtynės svečiams klostėsi nuo pradžių neblogai, bet aukštesnė pavarą įjungę „Blazers“ krepšininkai per antrąjį ir trečiąjį kėlinius suikrovė 16 taškų persvarą. Nors rungtynių pabaigoje „Pacers“ dar priartėjo iki 5 taškų, tačiau pergalės iškovoti nepavyko.

„Pacers“: Mylesas Turneris 28, Bojanas Bogdanovičius 15, Dougas McDermottas ir Wesley Matthewsas po 14, Darenas Collisonas ir Tyreke Evansas po 9, Domantas Sabonis 7 taškai.

„Blazers“: Damianas Lillardas 30, Jusufas Nurkičius 18, Al-Farouqas Aminu 16, Sethas Curry ir Rodney Hoodas po 11 taškų.