„Gran Canaria“ įteikė dovanėlę „Žalgiriui“ – namuose parklupdė „Olympiakos“ klubą

[[ge:lrytas:lrytas:9671876]]

Las Palmo klubas nugalėjo Pirėjo ekipą.<br>Las Palmo klubo nuotr.

Mar 22, 2019, 12:25 AM, atnaujinta Mar 22, 2019, 6:55 AM

Kauno „Žalgrio“ viltys iškopti į Eurolygos ketvirtfinalį tik didėja po to, kai puikią dovanėlę įteikė Las Palmo „Gran Canaria“ klubas, kuris namuose 90:67 (19:16, 21:14, 29:16, 21:21) sutriuškino  Pirėjo „Olympiakos“  krepšininkus.

Tai reiškia, kad dabar žalgiriečius nuo vieno pagrindinių varžovų dėl vietos atkrintamosiose skiria dvi pergalės, o jei pavyktų penktadienio vakarą namuose laimėti prieš Stambulo „Darussafaka“, skirtumas būtų vos viena pergalė.

Šeimininkai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir iš karto šovė į priekį bei po truputį bėgo nuo beviltiškai atrodžiusių graikų. Po dviejų kėlinių „Gran Canaria“ pirmavo 40:30.

Po ilgosios pertraukos tritaškiai prapliupo aikštės šeimininkų snaiperiai, o skirtumas išaugo jau iki 69:46.

Lemiame ketvirtyje ispanams beliko sutvarkyti formalumus ir tą jie padarė puikiai. Pirėjo klubas nebeturėjo jokių vilčių.

Dabar net keturios komandos nuo 6 iki 9 vietos turi po keturiolika pergalių, tačiau „Olympiakos“ sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau, todėl jų situacija komplikuojasi.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 24, Siimas-Sanderis Vene 14, D.J.Strawberry 13, Jacobas Wiley 10.

„Olympiacos“: Briante Weberis 13, Axelis Toupane'as 12, Georgios Printezis ir Nigelas Williamsas-Gossas po 9.