„Bucks“ prisižaidė – pirmavo 23 taškų skirtumu, tačiau pralaimėjo „Hawks“

NBA čempionate sekmadienį suklupo vienas iš pirmenybių lyderių „Milwaukee Bucks“ (57/20), išvykoje po pratęsimo 135:136 (43:26, 28:42, 26:30, 25:24, 13:14) nusileidęs į atkrintamuosius mačus nepatenkančiai „Atlanta Hawks“ (28/49) komandai.

Trae‘us Youngas<br> AP nuotr.
„Hawks“ ekipa susitvarkė su „Bucks“ po pratęsimo<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Mar 31, 2019, 11:38 PM

Milvokio klubas rungtynes pradėjo galingai ir pirmajame kėlinyje po Sterlingo Browno tritaškio įgijo triuškinančią 23 taškų persvarą – 43:20. Vis dėlto „Bucks“ nesugebėjo išlaikyti savojo tempo ir pradėjo po truputį skęsti.

Po ilgosios pertraukos Atlantos žaidėjas Johnas Collinsas pataikė iš toli ir išlygino rezultatą 71:71. Tada aikštėje užvirė kova, neatslūgusi iki paskutinių mačo sekundžių.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 30 sekundžių Patas Connaughtonas dėjimu suteikė „Bucks“ trijų taškų persvarą - 122:119, bet ją kitoje atakoje tolimu metimu nubraukė ukrainietis Aleksandras Lenas.

Pergalę paskutinę sekundę galėjo atnešti Sterlingas Brownas, bet jo metimas skriejo pro šalį, o tai reiškė pratęsimą.

Papildomame penkių minučių kėlinyje „Bucks“ pirmavo, tačiau paskutinę minutę „Hawks“ ėmė artintis, o po Trae‘aus Youngo metimo likus 6,8 sekundės ir išsiveržė į priekį (134:133).

Po minutės pertraukėlės rezultatyvia ataka atsakė ir Sterlingas Brownas, šeimininkams palikdamas jau tik 1,1 sekundės.

Atlantos klubo minutės pertraukėlė atsipirko – T.Youngui sekundės užteko, kad atneštų pergalę savo komandai.

„Bucks“ šiame mače buvo visiškai neatpažįstama. Dėl traumų mačą praleido Pau Gasolis, Nikola Mirotičius, Malcolmas Brogdonas ir Donte DiVincenzo, o ekipos strategas Mike‘as Budenholzeris suteikė poilsio kitiems lyderiams Gianniui Antetokounmpo, Khrisui Middletonui, Ericui Bledsoe ir Tony Snellui.

„Bucks“: Sterlingas Brownas 27 (9 atk. kam., 5/10 tritaškių), Timas Frazieris 20 (7 atk. kam., 15 rez. perd.), Brookas Lopezas 19 (3/8 tritaškių), George‘as Hillas 18 (6 atk. kam.), Patas Connaughtonas 17 (12 atk. kam.), Bonzie Colsonas 15 (16 atk. kam.), D.J.Wilsonas 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Hawks“: Justinas Andersonas 24 (12 atk. kam.), Aleksandras Lenas (6 atk. kam.) ir Johnas Collinsas (12 atk. kam.) po 32, DeAndre Bembry 16 (6 atk. kam.), Trae‘us Youngas 12 (5 atk. kam., 16 rez. perd.).