Milano klubas be M. Kuzminsko nesėkmių seriją pratęsė ir Italijos čempionate

Mindaugas Kuzminskas ir Milano klubas „Olimpia“ pyktį dėl nesėkmės Eurolygoje, kurioje nepateko į atkrintamąsias varžybas, išliejo Italijos čempionate. Pirmojoje vietoje esantys milaniečiai (19 pergalių ir 6 pralaimėjimai) sekmadienį savo aikštėje žaidė su Sasario komanda „Dinamo“ (13/12) ir pralaimėjo svečiams 79:93 (20:26, 19:21, 20:19, 20:27).

Mindaugas Kuzminskas.<br> Twitter nuotr.
 Egidijus Mockevičius su komandos draugais.<br> Twitter nuotr.

Apr 8, 2019, 12:05 AM, atnaujinta Apr 8, 2019, 12:09 AM

M.Kuzminskas dėl smulkios blauzdos traumos nežaidė.

„Olimpia“ trumpai pirmavo tik pirmajame kėlinyje, o nuo antrojo kėlinio antrosios pusės „Dinamo“ dažniausiai lenkė Italijos čempionus dviženkliu skirtumu.

Milano komanda nuo kovo vidurio, skaičiuojant visus turnyrus, laimėjo vos vienerias iš aštuonerių rungtynių.

Tiesa, skirtumas tarp pirmaujančios „Olimpia“ ir artimiausių persekiotojų nepasikeitė, nes sekmadienį pralaimėjo ir antrąją vietą užimanti „Umana“.

Kremonos klubas „Vanoli“ (16/9) namuose 97:64 (33:18, 20:12, 25:20, 19:14) sutriuškino Pėzaro komandą „Victoria Libertas“ (7/18), kuriai atstogvauja Egidijus Mockevičius.

Lietuvis pelnė 9 taškus ir atkovojo net 18 kamuolių po krepšiais. Jis pataikėį 3 dvitaškius iš 7.