„Dzūkija“ įveikė „Šiaulius“ ir tęsia kovą dėl šeštos turnyro lentelės vietos

Po ilgosios pertraukos atsiplėšusi Alytaus „Dzūkija“ (12/21) pasiekė antrą pergalę iš eilės LKL ir išsaugo galimybę pakilti iki šeštos turnyro lentelės vietos.

LKL čempionatas. "Šiauliai" - "Dzūkija"<br>D.Aleksyno/BC Dzūkija nuotr.
LKL čempionatas. "Šiauliai" - "Dzūkija"<br>LKL/BNS nuotr.
LKL čempionatas. "Šiauliai" - "Dzūkija"<br>G.Bitvinsko nuotr.
LKL čempionatas. "Šiauliai" - "Dzūkija"<br>alytausdzukija.lt nuotr.
LKL čempionatas. "Šiauliai" - "Dzūkija"<br>G.Šiupario nuotr.
LKL čempionatas. "Šiauliai" - "Dzūkija"<br>bcsiauliai nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Apr 27, 2019, 7:12 PM

Andrejaus Urlepo auklėtiniai namie 100:84 (27:26, 23:21, 32:17, 18:20) nugalėjo „Šiaulius“ (11/22).

Alytaus komanda dabar dviem pergalėmis atsilieka nuo šeštoje vietoje esančios Utenos „Juventus“ (14/19) ir turi šansų ją pasivyti. Abi ekipos dar žais po tris mačus, iš jų vieną – tarpusavyje. Utenos komandos dar lauks Kauno „Žalgirio“ ir Prienų „Skycop“ išbandymas, o „Dzūkija“ taip pat susitiks su „Žalgiriu“ bei Kėdainių „Nevėžiu“.

Du kėlinius abi komandos iš tiesų atrodė kaip turnyro lentelės kaimynės, o alytiškiai prieš ilgąją pertraukė turėjo trijų taškų persvarą. Vis tik nuo trečiojo ketvirčio „Dzūkija“ ėmė diktuoti savo sąlygas.

Aukštesnę puolimo pavarą įjungę šeimininkai įsišaudė iš toli: keturis tritaškius pridėjo Dominykas Domarkas, dar po vieną – Steponas Babrauskas ir Elijah Brownas, tad tai padėjo atitrūkti nuo „Šiaulių“ 82:61.

Intrigos atkurti šiauliečiams nepavyko, o rungtynių pabaigoje į aikštę žengė ir Tomas Pačėsas jaunesnysis su Ibrahimu Mulaomerovičumi. Pirmasis dar spėjo pasižymėti tritaškiu, o rungtynes „Dzūkija“ laimėjo.

„Dzūkijai“ mačą apkartino Egidijaus Dimšos trauma, patirta ketvirto kėlinio metu. Kiek rimtai aukštaūgis susižeidė kelį, paaiškės kiek vėliau.