Ispanijoje – dramatiška R. Seibučio komandos pergalė po vaizdo peržiūros

Ispanijos vyrų krepšinio čempionate šeštadienį Saragosos „Tecnyconta“ komanda su Renaldu Seibučiu išvykoje 88:87 (35:14, 18:25, 19:22, 16:26) nugalėjo Fuenlabrados „Montakit“ ekipą.

Renaldas Seibutis džiaugiasi pergale.<br>Twitter nuotr.

May 5, 2019, 10:02 AM

Svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 21 taško skirtumu, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus 87:87. Lemiamos atakos metu iniciatyvos ėmėsi R.Seibutis, bet jo metimas iš po krepšio buvo netikslus.

Visgi „Technyconta“ sugebėjo porą kartų atkovoti kamuolį puolime ir Bo McCalebbas baudos metimu išvedė svečius į priekį.

Per likusias tris sekundes Earlas Rowlandas pataikė tolimą metimą ir „Montakit“ krepšininkai puolė švęsti pergalę, tačiau po vaizdo peržiūros teisėjai nusprendė, kad metimas buvo atliktas jau pasibaigus laikui.

R.Seibutis per 21 min. pelnė 10 taškų (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 0/1, baudos 2/2), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 kartą suklydo.

„Tecnyconta“ (16 pergalių/14 pralaimėjimų) čempionate užima aštuntąją vietą.