„Raptors“ nepasigailėjo „76ers“: pasiekė rekordinę pergalę ir yra per žingsnį nuo konferencijos finalo

„Toronto Raptors“ atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo. Kanadiečiai namuose net 125:89 (27:26, 37:17, 28:27, 33:19) sutriuškino „Philadelphia 76ers” ir serijoje išsiveržė į priekį rezultatu 3:2.

Toronto klubas per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo. <br>Scanpix.com nuot.
Daugiau nuotraukų (12)

May 8, 2019, 6:15 AM, atnaujinta May 8, 2019, 6:26 AM

36 taškų skirtumas yra naujasis Toronto klubo rekordas. Tai tapo didžiausia „Raptors“ pergale atkrintamųjų varžybų NBA istorijoje.

Šeimininkai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kurį sugebėjo laimėti net 20 taškų skirtumu – 37:17.

Po didžiosios pertraukos grįžę svečiai bandė gerinti savo žaidimą, tačiau deficitas nemažėjo, o savų aistruolių palaikomas „Raptors“ apsukų nemažino.

Trečiojo kėlinio metu Kawhi Leonardas atliko įspūdingą dėjimą per Joelį Embiidą, o šis momentas dar labiau užvedė šeimininkus ir jų aistruolius. „Scotiabank“ arenoje darėsi vis karsčiau.

Vis dėlto neautralūs žiūrovai intrigos nesulaukė, o Toronto klubas įtikinamai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir iškovojo istorinę pergalę.

Prie šio pasiekimo daugiausiai prisidėjo startinio penketo žaidėjai, kurie visi pelnė dviženklį taškų skaičių. Ryškiausiai spindėjo K.Leonardas, kuris dar sykį surinko dvigubą dviženklį.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 25 (8 atk. kam.), Kawhi Leonardas 21 (13 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Danny Greenas 17 (5/7 trit.), Marcas Gasolis 11 (3/5 trit.), Serge‘as Ibaka 10 taškų.

„76ers“: Jimmy Butleris 22 (6/16 met., 10/11 baud., 7 rez. perd.), Tobias Harrisas 15, Joelis Embiidas 13, Mike‘as Scottas 10 taškų.

Galimybę Filadelfijoje užbaigti seriją ir antrą kartą klubo istorijoje žengti į Rytų konferencijos finalą „Raptors“ turės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, 3 val. Lietuvos laiku.