Prancūzijoje – sėkmingi M. Kalniečio ir A. Juškevičiaus komandų pasirodymai

Antradienį pergalių sąskaitą Prancūzijos lygoje papildė Manto Kalniečio ir Ado Juškevičiaus ekipos, o Deividas Dulkys ir jo komandos draugai pramiegojo didžiąją mačo dalį, todėl turės žaisti ketvirtąsias Lenkijos lygos ketvirtfinalio rungtynes.

Adas Juškevičius ir Mantas Kalnietis<br>FIBA.com/Twitter nuotr.
Deividas Dulkys<br>Eurocupbasketball.com nuotr.

May 8, 2019, 9:05 AM, atnaujinta May 8, 2019, 2:34 PM

Prancūzijos lyga

32 turas. „Cholet“ – Vilerbano ASVEL (M.Kalnietis) 78:87, Antibo „Sharks“ – „Nanterre“ (A.Juškevičius 20, 5 atk.kam.) 70:86, Strasbūro SIG – „Monaco“ 71:101, Le Mano „Sarthe“ – Po-Lako-Ortezo „Elan Bearnais“ 94:74, Bulazako „Dordogne“ (T.Leslie 21) – Dižono JDA 73:84.

Pirmauja: 1. ASVEL – 25, 2. „Nanterre“ – 23, 3. „Monaco“ – 22, 4. JDA – 21.

ASVEL ir „Nanterre“ pratęsė pergalių serijas ir išsaugojo dvi pirmąsias vietas, o Adas Juškevičius dar ir buvo rezultatyviausias Nantero ekipos žaidėjas. Jis per 27 min. pelnė 20 taškų (1/2 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 3/3 baudų). A.Juškevičiaus vidurkis yra 10,7 taško.

Lenkijos lyga

Ketvirtfinalio trečiosios rungtynės (iki 3 pergalių). Varšuvos „Legia“ – Gdynės „Arka“ (D.Dulkys 0, 0/3 metimų) 97:91 (serija 1:2), Ostrovo „Stal“ – Vloclaveko „Anwil“ 98:105 (serija 0:3).

Reguliariojo sezono nugalėtojai „Arka“ nepavyko pabaigti ketvirtfinalio serijos per trejas rungtynes. Antradienį Gdynės krepšininkai puikiai pradėjo mačą ir 8-ąją min. pirmavo 21:11, bet antrajame kėlinyje pradėjo kristi į bedugnę. 12-ąją min. „Arka“ dar pirmavo 26:18, bet po antrojo kėlinio atsiliko 36:47, o 22-ąją min. – 36:54. Dešimties minučių atkarpą „Legia“ laimėjo 36:10!

Gdynės komanda susizgribo tik tada, kai 33-ąją min. atsilikimas pirmą kartą pasiekė 20 taškų 59:79. Favoritai paskutinę minutę sumažino skirtumą iki 3 taškų, bet laiko jiems neužteko.

Labai nesėkmingai žaidė „Arka“ gynėjas Deividas Dulkys. Jis per 15,5 min. nepelnė nė taško (0/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų). Lietuvio vidurkis yra 9,1 taško.

Rusijos lyga

Ketvirtfinalio antrosios rungtynės (iki 3 pergalių). „Chimki“ (tr.R.Kurtinaitis) – „Astana“ 94:64 (serija 2:0), Maskvos CSKA – „Nižnij Novgorod“ 86:66 (serija 2:0), Krasnodaro „Lokomotiv“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 70:69 (serija 1:1).

Turkijos lyga

Atkeltos rungtynės. Stambulo „Anadolu Efes“ – Bursos „Tofaş“ 98:54.

Pirmauja: 1. „Anadolu Efes“ – 23 ir 3, 2. „Fenerbahçe“ – 22 ir 4, 3. „Tofaş“ – 18 ir 9, 4. „Galatasaray“ – 17 ir 9, 5. „Gaziantep“ – 17 ir 10.

Austrijos lyga

Ketvirtfinalio trečiosios rungtynės (iki 3 pergalių). „Vienna“ – Obervarto „Gunners“ (A.Mikutis 13) 88:86 (serija 1:2).