20 taškų iššvaisčiusi ir K. Durantą praradusi „Warriors“ vis dėlto parklupdė „Rockets“

Neįtikėtinai sunkią ir labai svarbią pergalę NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje trečiadienį iškovojo čempionas Oklando „Golden State Warriors“ klubas, namie po įnirtingos kovos 104:99 (31:17, 26:26, 15:29, 32:27) nugalėję „Houston Rockets“. Dabar „auksiniai kariai“ serijoje pirmauja 3:2.

„Warriors“ šiaip ne taip įveikė „Rockets“<br> Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

May 9, 2019, 8:55 AM, atnaujinta May 9, 2019, 8:58 AM

„Warriors“ daug sėkmingiau pradėjo rungtynes, jau pirmajame kėlinyje susikraudami dviženklę persvarą (31:17). Antrame kėlinyje kėlinyje šeimininkai turėjo net 20 taškų persvarą – 57:37.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos svečiai atsitiesė, o šeimininkus išbalansavo ir Kevino Duranto trauma.

Po savo metimo puolėjas susiėmė už blauzdos, negalėjo tęsti rungtynių ir iškeliavo į rūbinę. Iš pradžių buvo baimintasi, jog „Warriors“ žvaigždė galimai patyrė achilo sausgyslės traumą, tačiau kiek vėliau komanda pranešė tik apie blauzdos raumens patempimą. Tačiau K.Durantas taip ir nepasirodė aikštėje.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 72:72.

Likus žaisti pustrečios minutės du skaudžius tritaškius Hjustono klubui atseikėjo Draymondas Greenas ir Klay‘us Thompsonas – 97:89, tačiau „Rockets“ nepasidavė, E.Gordonas baudų metimais sumažino skirtumą 95:99.

Paskutiniai „Rockets“ lyderio Jameso Hardeno taškai, likus rungtyniauti 18,6 sekundės, dar nukirpo „Rockets“ deficitą iki 3 taškų – 99:102, bet Klay'us Thompsonas greitai jį padidino iki 5 taškų ir padėjo tašką rungtynėse - 104:99.

„Rockets“ žaidėjai viso mačo metu strigo atakuodami iš toli, pasiekdami vos 29 procentų taiklumą (12/41). Šios poros laimėtojas Vakarų konferencijos finale susidurs su „Denver Nuggets“ ir „Portland Trail Blazers“ poros nugalėtoju.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (8 rez. perd., 4 per. kam., 3/9 tritaškių), Ericas Gordonas 19 (3/10 tritaškių), P.J.Tuckeris 13 (10 atk. kam., 3/5 tritaškųi), Chrisas Paulas (6 atk. kam., 6 rez. perd., 0/6 tritaškių) ir Imanas Shumpertas po 11.

„Warriors“: Klay‘us Thompsonas 27 (5/10 tritaškių), Stephenas Curry 25 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 3/11 tritaškių), Kevinas Durantas 22 (2/7 tritaškių, 5 atk. kam.), Andre Iguodala 11 (5 rez. perd.), Draymondas Greenas 8 (12 atk. kam., 11 rez. perd.).