„Blazers“ panaikino 17 taškų deficitą ir prisiminė A. Sabonio laikų pasiekimą: pateko į NBA konferencijos finalą

„Portlando Trail Blazers“ krepšininkai parodė charakterį ir lemiamose rungtynėse pranoko „Denver Nuggets“ žaidėjus – 100:96 (17:29, 22:19, 32:24, 29:24). Serijos rezultatas 4:3.

Torontas pateko į NBA Vakarų konferencijos finalą.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

May 13, 2019, 6:51 AM, atnaujinta May 13, 2019, 7:45 AM

Pirmoje rungtynių pusėse „Nuggets“ žaidėjai parodė, kad yra aikštės šeimininkai. Jau antrojo kėlinio metu jų pranašumas siekė net 17 taškų – 39:22. Tačiau svečiai nenuleido rankų ir mažino atsilikimą.

„Blazers“ lyderis Damianas Lillardas sunkiai rinko taškus, tačiau ekipoje atsirado žaidėjų, kurie patempė komandą. Po Eneso Kanterio taškų ekipas skyrė jau tik trys taškai – 55:58.

Ketvirtojo kėlinio viduryje D.Lillardas septintuoju bandymu pagaliau pramušė atakuodamas iš toli, o Portlando klubas išsiveržė į priekį ir ten išliko ketvirčiui įpusėjus – 87:83.

Įtemptas mačas sulaukė deramos pabaigos – Jamalas Murray likus žaisti 30 sekundžių sumažino skirtumą iki minimalaus, o C.J.McCollumas jau kitoje atakoje atsakė savo dvitaškiu (98:95). Pakeisti rungtynių baigčiai „Nuggets“ liko 11,4 sekundės ir priešpaskutinė minutės pertraukėlė.

Vis dėlto šeimininkams per likusį laiką nieko nuveikti nepavyko, o „Blazers“ triumfavo ir pateko į konferencijos finalą pirmą kartą nuo 2000-ųjų.

Vakarų konferencijos finale Portalndo ekipa kausis prieš „Golden State Warriors“.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 37 (9 atk. kam., 16/26 dvitaškių), Evanas Turneris 14 (7 atk. kam., 0/3 tritaškių), Damianas Lillardas 13 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 1/8 dvitaškių, 2/9 tritaškių), Enesas Kanteris 12 (13 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (13 atk. kam., 4 blokai), Jamalas Murray‘us 17 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 0/4 tritaškių), Gary Harrisas 15 (6 atk. kam., 7/10 dvitaškių), Paulas Millsapas 10 (7 atk. kam.).